ordu haber
Uşak Namaz Vakitleri
İmsak VAKTİNE KALAN SÜRE

46:7 dakika

22 June 2024

15 Zi’l-Hicce 1445
Kimin ilmi artar da dünyaya karşı (rağbeti azalarak) zühdü artmazsa o kimsenin ancak Allâhü Teâlâ’dan uzaklığı artmış olur. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:40

Güneş

05:31

Öğle

13:09

İkindi

17:04

Akşam

20:38

Yatsı

22:21

Uşak Namaz Vakitleri

Uşak Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
22 Jun Sat 15 Zi’l-Hicce 1445 03:40 05:31 13:09 17:04 20:38 22:21
23 Jun Sun 16 Zi’l-Hicce 1445 03:40 05:32 13:10 17:05 20:38 22:21
24 Jun Mon 17 Zi’l-Hicce 1445 03:41 05:32 13:10 17:05 20:38 22:21
25 Jun Tue 18 Zi’l-Hicce 1445 03:41 05:32 13:10 17:05 20:38 22:21
26 Jun Wed 19 Zi’l-Hicce 1445 03:42 05:32 13:10 17:05 20:38 22:21
27 Jun Thu 20 Zi’l-Hicce 1445 03:42 05:33 13:10 17:05 20:38 22:21
28 Jun Fri 21 Zi’l-Hicce 1445 03:43 05:33 13:11 17:05 20:38 22:21
29 Jun Sat 22 Zi’l-Hicce 1445 03:43 05:34 13:11 17:06 20:38 22:21
30 Jun Sun 23 Zi’l-Hicce 1445 03:44 05:34 13:11 17:06 20:38 22:20
1 Jul Mon 24 Zi’l-Hicce 1445 03:44 05:35 13:11 17:06 20:38 22:20
2 Jul Tue 25 Zi’l-Hicce 1445 03:45 05:35 13:11 17:06 20:38 22:20
3 Jul Wed 26 Zi’l-Hicce 1445 03:46 05:36 13:12 17:06 20:38 22:19
4 Jul Thu 27 Zi’l-Hicce 1445 03:47 05:36 13:12 17:06 20:38 22:19
5 Jul Fri 28 Zi’l-Hicce 1445 03:47 05:37 13:12 17:06 20:37 22:19
6 Jul Sat 29 Zi’l-Hicce 1445 03:48 05:37 13:12 17:07 20:37 22:18
7 Jul Sun 30 Zi’l-Hicce 1445 03:49 05:38 13:12 17:07 20:37 22:18
8 Jul Mon 1 Muharrem 1446 03:50 05:38 13:13 17:07 20:37 22:17
9 Jul Tue 2 Muharrem 1446 03:51 05:39 13:13 17:07 20:36 22:16
10 Jul Wed 3 Muharrem 1446 03:52 05:40 13:13 17:07 20:36 22:16
11 Jul Thu 4 Muharrem 1446 03:53 05:40 13:13 17:07 20:36 22:15
12 Jul Fri 5 Muharrem 1446 03:54 05:41 13:13 17:07 20:35 22:14
13 Jul Sat 6 Muharrem 1446 03:55 05:42 13:13 17:07 20:35 22:13
14 Jul Sun 7 Muharrem 1446 03:56 05:42 13:13 17:07 20:34 22:13
15 Jul Mon 8 Muharrem 1446 03:57 05:43 13:13 17:07 20:34 22:12
16 Jul Tue 9 Muharrem 1446 03:59 05:44 13:14 17:07 20:33 22:11
17 Jul Wed 10 Muharrem 1446 04:00 05:45 13:14 17:07 20:33 22:10
18 Jul Thu 11 Muharrem 1446 04:01 05:45 13:14 17:07 20:32 22:09
19 Jul Fri 12 Muharrem 1446 04:02 05:46 13:14 17:07 20:31 22:08
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:03 05:47 13:14 17:07 20:31 22:07
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:05 05:48 13:14 17:07 20:30 22:06