ordu haber
Şanlıurfa Namaz Vakitleri
Akşam VAKTİNE KALAN SÜRE

03:05 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
İlmi ile amel eden, malının fazlasını infâk eden (zekât ve sadakasını veren), fuzûlî (boş ve lüzumsuz) sözden dilini tutan kimseye müjdeler olsun. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:34

Güneş

05:13

Öğle

12:36

İkindi

16:26

Akşam

19:49

Yatsı

21:22

Şanlıurfa Namaz Vakitleri

Şanlıurfa Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:34 05:13 12:36 16:26 19:49 21:22
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:35 05:14 12:36 16:26 19:49 21:21
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:36 05:15 12:36 16:26 19:48 21:20
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:37 05:16 12:36 16:26 19:47 21:19
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:39 05:16 12:36 16:26 19:46 21:17
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:40 05:17 12:36 16:26 19:46 21:16
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:41 05:18 12:36 16:26 19:45 21:15
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:42 05:19 12:36 16:26 19:44 21:14
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:43 05:20 12:36 16:25 19:43 21:13
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:45 05:20 12:36 16:25 19:42 21:12
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:46 05:21 12:36 16:25 19:41 21:10
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:47 05:22 12:36 16:25 19:41 21:09
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:48 05:23 12:36 16:24 19:40 21:08
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:49 05:24 12:36 16:24 19:39 21:06
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:51 05:25 12:36 16:24 19:38 21:05
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:52 05:25 12:36 16:24 19:37 21:04
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:53 05:26 12:36 16:23 19:36 21:02