ordu haber
Bingöl Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:03 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Dört şey, Cennet hazinelerindendir: Sadakayı gizli vermek, musibeti gizlemek, sıla-i rahim yapmak ve "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" demek. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:18

Güneş

05:02

Öğle

12:29

İkindi

16:23

Akşam

19:47

Yatsı

21:24

Bingöl Namaz Vakitleri

Bingöl Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:18 05:02 12:29 16:23 19:47 21:24
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:19 05:03 12:30 16:23 19:46 21:23
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:20 05:04 12:30 16:23 19:45 21:21
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:22 05:04 12:30 16:22 19:45 21:20
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:23 05:05 12:30 16:22 19:44 21:19
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:24 05:06 12:30 16:22 19:43 21:18
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:26 05:07 12:30 16:22 19:42 21:17
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:27 05:08 12:30 16:22 19:41 21:15
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:28 05:09 12:30 16:21 19:41 21:14
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:30 05:10 12:30 16:21 19:40 21:13
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:31 05:10 12:30 16:21 19:39 21:11
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:32 05:11 12:29 16:21 19:38 21:10
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:34 05:12 12:29 16:20 19:37 21:08
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:35 05:13 12:29 16:20 19:36 21:07
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:36 05:14 12:29 16:20 19:35 21:05
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:38 05:15 12:29 16:19 19:34 21:04
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:39 05:16 12:29 16:19 19:32 21:02