ordu haber
Niğde Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:09 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Gece namazına (teheccüde) devam ediniz. Çünkü bu, sizden önceki sâlih zâtların âdetidir. Ve muhakkak gece namazı, Allâhü Teâlâ’ya mânen yaklaşmaya vesîledir, günahlardan korunmaya bir vâsıtadır, birtakım günahlara keffârettir ve hastalıkları bedenden uzaklaştırır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:46

Güneş

05:28

Öğle

12:53

İkindi

16:44

Akşam

20:08

Yatsı

21:42

Niğde Namaz Vakitleri

Niğde Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:46 05:28 12:53 16:44 20:08 21:42
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:47 05:29 12:53 16:44 20:07 21:41
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:49 05:29 12:53 16:44 20:06 21:40
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:50 05:30 12:53 16:44 20:06 21:39
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:51 05:31 12:53 16:44 20:05 21:38
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:52 05:32 12:53 16:44 20:04 21:37
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:53 05:33 12:53 16:44 20:03 21:35
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:55 05:33 12:53 16:43 20:02 21:34
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:56 05:34 12:53 16:43 20:02 21:33
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:57 05:35 12:53 16:43 20:01 21:32
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:59 05:36 12:53 16:43 20:00 21:30
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:00 05:37 12:53 16:42 19:59 21:29
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:01 05:38 12:53 16:42 19:58 21:28
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:02 05:38 12:53 16:42 19:57 21:26
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:04 05:39 12:53 16:42 19:56 21:25
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:05 05:40 12:52 16:41 19:55 21:23
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:06 05:41 12:52 16:41 19:54 21:22