ordu haber
Muğla Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:37 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Müminlerin en hayırlıları, kanaatkâr olanlarıdır, en şerlileri de tamahkâr (açgözlü) olanlarıdır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:15

Güneş

05:55

Öğle

13:18

İkindi

17:08

Akşam

20:31

Yatsı

22:04

Muğla Namaz Vakitleri

Muğla Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:15 05:55 13:18 17:08 20:31 22:04
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:16 05:56 13:18 17:08 20:30 22:03
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:18 05:56 13:18 17:08 20:30 22:02
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:19 05:57 13:18 17:08 20:29 22:01
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:20 05:58 13:18 17:08 20:28 21:59
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:21 05:59 13:18 17:08 20:28 21:58
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:22 06:00 13:18 17:08 20:27 21:57
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:24 06:00 13:18 17:07 20:26 21:56
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:25 06:01 13:18 17:07 20:25 21:55
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:26 06:02 13:18 17:07 20:24 21:54
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:27 06:03 13:18 17:07 20:23 21:52
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:28 06:04 13:18 17:07 20:22 21:51
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:30 06:04 13:18 17:06 20:21 21:50
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:31 06:05 13:18 17:06 20:21 21:48
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:32 06:06 13:18 17:06 20:20 21:47
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:33 06:07 13:18 17:05 20:19 21:46
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:35 06:08 13:18 17:05 20:17 21:44