ordu haber
Yalova Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

02:02 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Resûlullah (s.a.v.) buyurdular: “Kimde şu üç şey bulunursa sevâbı hak eder ve imanını kemâle erdirmiş olur: İnsanlar arasında geçinebileceği (güzel) ahlâk, Allâhü Teâlâ’nın haram kıldıklarından kendisini menedecek verâ ve cahilin cahilce hareketlerini defedebileceği hilim (yumuşak huyluluk).” (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:52

Güneş

05:42

Öğle

13:14

İkindi

17:11

Akşam

20:37

Yatsı

22:18

Yalova Namaz Vakitleri

Yalova Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:52 05:42 13:14 17:11 20:37 22:18
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:54 05:43 13:14 17:11 20:36 22:17
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:55 05:44 13:14 17:11 20:35 22:16
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:56 05:45 13:14 17:10 20:34 22:15
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:58 05:46 13:15 17:10 20:34 22:13
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:59 05:46 13:15 17:10 20:33 22:12
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:01 05:47 13:15 17:10 20:32 22:11
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:02 05:48 13:15 17:10 20:31 22:09
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:04 05:49 13:15 17:09 20:30 22:08
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:05 05:50 13:14 17:09 20:29 22:06
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:07 05:51 13:14 17:09 20:28 22:05
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:08 05:52 13:14 17:08 20:27 22:03
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:10 05:53 13:14 17:08 20:26 22:02
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:11 05:54 13:14 17:08 20:25 22:00
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:13 05:55 13:14 17:07 20:24 21:59
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:14 05:56 13:14 17:07 20:22 21:57
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:16 05:57 13:14 17:06 20:21 21:55