ordu haber
Zonguldak Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

02:00 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Rabb’inizi devamlı zikrediniz ve namazınızı ilk vaktinde kılınız, muhakkak Allah Azze ve Celle, size ecrinizi kat kat verir. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:37

Güneş

05:30

Öğle

13:04

İkindi

17:02

Akşam

20:29

Yatsı

22:13

Zonguldak Namaz Vakitleri

Zonguldak Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:37 05:30 13:04 17:02 20:29 22:13
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:38 05:31 13:04 17:02 20:28 22:12
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:40 05:31 13:04 17:02 20:27 22:11
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:41 05:32 13:04 17:02 20:27 22:09
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:43 05:33 13:04 17:02 20:26 22:08
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:44 05:34 13:04 17:01 20:25 22:06
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:46 05:35 13:04 17:01 20:24 22:05
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:48 05:36 13:04 17:01 20:23 22:04
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:49 05:37 13:04 17:00 20:22 22:02
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:51 05:38 13:04 17:00 20:21 22:00
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:52 05:39 13:04 17:00 20:20 21:59
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:54 05:40 13:04 16:59 20:19 21:57
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:55 05:41 13:04 16:59 20:18 21:56
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:57 05:42 13:04 16:59 20:17 21:54
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:58 05:43 13:04 16:58 20:15 21:52
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:00 05:44 13:04 16:58 20:14 21:51
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:02 05:45 13:04 16:57 20:13 21:49