ordu haber
Sinop Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

20:37 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Nasihat edici olarak ölüm yeter. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:20

Güneş

05:14

Öğle

12:51

İkindi

16:50

Akşam

20:17

Yatsı

22:03

Sinop Namaz Vakitleri

Sinop Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:20 05:14 12:51 16:50 20:17 22:03
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:21 05:15 12:51 16:50 20:16 22:02
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:23 05:16 12:51 16:49 20:16 22:01
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:24 05:17 12:51 16:49 20:15 21:59
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:26 05:18 12:51 16:49 20:14 21:58
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:27 05:19 12:51 16:49 20:13 21:56
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:29 05:20 12:51 16:48 20:12 21:55
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:31 05:21 12:51 16:48 20:11 21:53
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:32 05:22 12:51 16:48 20:10 21:52
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:34 05:23 12:51 16:48 20:09 21:50
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:35 05:24 12:51 16:47 20:08 21:49
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:37 05:25 12:51 16:47 20:07 21:47
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:39 05:26 12:51 16:46 20:06 21:45
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:40 05:27 12:51 16:46 20:04 21:44
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:42 05:28 12:51 16:46 20:03 21:42
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:43 05:29 12:51 16:45 20:02 21:40
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:45 05:30 12:50 16:45 20:01 21:38