ordu haber
Kastamonu Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:22 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Ve (Allah) size istediğiniz şeylerin hepsinden vermiştir. Eğer Allâh’ın verdiği nimetleri sayacak olsanız sayıp bitiremezsiniz. Şüphe yok ki insan elbette (nefsine karşı) çok zâlim, (Rabb’inin nimetlerine karşı) çok nankördür. (İbrâhîm Sûresi, 34)

İmsak

03:30

Güneş

05:22

Öğle

12:56

İkindi

16:54

Akşam

20:21

Yatsı

22:05

Kastamonu Namaz Vakitleri

Kastamonu Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:30 05:22 12:56 16:54 20:21 22:05
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:31 05:23 12:56 16:54 20:20 22:04
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:32 05:24 12:56 16:54 20:19 22:02
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:34 05:25 12:56 16:54 20:18 22:01
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:35 05:25 12:56 16:53 20:17 21:59
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:37 05:26 12:56 16:53 20:17 21:58
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:38 05:27 12:56 16:53 20:16 21:57
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:40 05:28 12:56 16:53 20:15 21:55
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:42 05:29 12:56 16:52 20:14 21:54
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:43 05:30 12:56 16:52 20:13 21:52
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:45 05:31 12:56 16:52 20:12 21:50
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:46 05:32 12:56 16:51 20:11 21:49
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:48 05:33 12:56 16:51 20:09 21:47
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:49 05:34 12:56 16:51 20:08 21:46
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:51 05:35 12:56 16:50 20:07 21:44
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:52 05:36 12:56 16:50 20:06 21:42
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:54 05:37 12:56 16:49 20:05 21:41