ordu haber
İzmir Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:21 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Onlar (kâfirler) orada şöyle feryad ederler: Ey Rabbimiz, bizi (Cehennem’den) çıkar, (tekrar dünyaya gönder ki) yaptığımız amellerden başka; sâlih amel işleyelim. (Onlara şöyle denilir:) "Size, düşünecek bir kimsenin düşüneceği kadar ömür vermedik mi ki? Hem size Cehennem azâbından korkutan (peygamber) de geldi." (Fâtır Sûresi, 37)

İmsak

04:14

Güneş

05:57

Öğle

13:23

İkindi

17:15

Akşam

20:39

Yatsı

22:15

İzmir Namaz Vakitleri

İzmir Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:14 05:57 13:23 17:15 20:39 22:15
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:15 05:57 13:23 17:15 20:38 22:14
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:16 05:58 13:23 17:15 20:38 22:12
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:17 05:59 13:23 17:15 20:37 22:11
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:19 06:00 13:23 17:15 20:36 22:10
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:20 06:01 13:23 17:15 20:35 22:09
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:21 06:02 13:23 17:15 20:35 22:08
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:23 06:02 13:23 17:14 20:34 22:06
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:24 06:03 13:23 17:14 20:33 22:05
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:25 06:04 13:23 17:14 20:32 22:04
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:26 06:05 13:23 17:14 20:31 22:02
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:28 06:06 13:23 17:13 20:30 22:01
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:29 06:07 13:23 17:13 20:29 22:00
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:30 06:08 13:23 17:13 20:28 21:58
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:32 06:08 13:23 17:12 20:27 21:57
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:33 06:09 13:23 17:12 20:26 21:55
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:34 06:10 13:22 17:12 20:25 21:54