ordu haber
Konya Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

56:15 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Bir kimse sıkıntıda olan bir şahsa kolaylık gösterirse Allâhü Teâlâ da o kimseye dünyada da, âhirette de kolaylık ihsân buyurur. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:55

Güneş

05:37

Öğle

13:01

İkindi

16:53

Akşam

20:16

Yatsı

21:50

Konya Namaz Vakitleri

Konya Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:55 05:37 13:01 16:53 20:16 21:50
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:57 05:38 13:02 16:53 20:16 21:49
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:58 05:38 13:02 16:53 20:15 21:48
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:59 05:39 13:02 16:53 20:14 21:47
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:00 05:40 13:02 16:52 20:13 21:46
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:01 05:41 13:02 16:52 20:13 21:45
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:03 05:42 13:02 16:52 20:12 21:44
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:04 05:42 13:02 16:52 20:11 21:42
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:05 05:43 13:02 16:52 20:10 21:41
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:06 05:44 13:02 16:52 20:09 21:40
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:08 05:45 13:02 16:51 20:08 21:39
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:09 05:46 13:01 16:51 20:07 21:37
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:10 05:47 13:01 16:51 20:06 21:36
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:12 05:47 13:01 16:50 20:05 21:35
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:13 05:48 13:01 16:50 20:04 21:33
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:14 05:49 13:01 16:50 20:03 21:32
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:15 05:50 13:01 16:50 20:02 21:30