ordu haber
Nevşehir Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

30:18 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Ölüyü (kabre kadar) üç şey takip eder: Âile fertleri, malı ve ameli. Bunlardan ikisi geri döner, biri kalır: Âile fertleri ve malı geri döner, ameli (kendisiyle) kalır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:42

Güneş

05:26

Öğle

12:53

İkindi

16:45

Akşam

20:09

Yatsı

21:45

Nevşehir Namaz Vakitleri

Nevşehir Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:42 05:26 12:53 16:45 20:09 21:45
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:44 05:27 12:53 16:45 20:09 21:44
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:45 05:27 12:53 16:45 20:08 21:43
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:46 05:28 12:53 16:45 20:07 21:42
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:47 05:29 12:53 16:45 20:06 21:41
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:49 05:30 12:53 16:45 20:06 21:40
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:50 05:31 12:53 16:45 20:05 21:38
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:51 05:32 12:53 16:44 20:04 21:37
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:53 05:32 12:53 16:44 20:03 21:36
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:54 05:33 12:53 16:44 20:02 21:34
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:55 05:34 12:53 16:44 20:01 21:33
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:57 05:35 12:53 16:43 20:00 21:32
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:58 05:36 12:53 16:43 19:59 21:30
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:59 05:37 12:52 16:43 19:58 21:29
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:01 05:38 12:52 16:42 19:57 21:27
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:02 05:39 12:52 16:42 19:56 21:26
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:03 05:39 12:52 16:42 19:55 21:24