ordu haber
Trabzon Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

11:12 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Sizden biri kendisinde, malında veya (din) kardeşinde hoşuna giden bir şey görürse "mâşâallah, bârekallâh, Allah mübarek etsin" diyerek bereketle dua etsin. Çünkü nazar, haktır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:08

Güneş

04:59

Öğle

12:33

İkindi

16:30

Akşam

19:56

Yatsı

21:39

Trabzon Namaz Vakitleri

Trabzon Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:08 04:59 12:33 16:30 19:56 21:39
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:10 05:00 12:33 16:30 19:55 21:38
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:11 05:01 12:33 16:29 19:54 21:36
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:13 05:02 12:33 16:29 19:54 21:35
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:14 05:03 12:33 16:29 19:53 21:34
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:16 05:04 12:33 16:29 19:52 21:32
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:17 05:05 12:33 16:29 19:51 21:31
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:19 05:06 12:33 16:28 19:50 21:29
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:20 05:07 12:33 16:28 19:49 21:28
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:22 05:08 12:33 16:28 19:48 21:26
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:23 05:08 12:33 16:27 19:47 21:25
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:25 05:09 12:33 16:27 19:46 21:23
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:26 05:10 12:33 16:27 19:45 21:22
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:28 05:11 12:33 16:26 19:44 21:20
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:29 05:12 12:32 16:26 19:43 21:18
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:31 05:13 12:32 16:26 19:41 21:17
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:32 05:14 12:32 16:25 19:40 21:15