ordu haber
Van Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:14 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
(Mümin) kardeşinle münakaşa etme, onun hoşuna gitmeyecek şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:08

Güneş

04:52

Öğle

12:18

İkindi

16:10

Akşam

19:34

Yatsı

21:10

Van Namaz Vakitleri

Van Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:08 04:52 12:18 16:10 19:34 21:10
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:10 04:52 12:18 16:10 19:34 21:09
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:11 04:53 12:18 16:10 19:33 21:08
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:12 04:54 12:18 16:10 19:32 21:07
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:13 04:55 12:18 16:10 19:31 21:05
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:15 04:56 12:18 16:10 19:31 21:04
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:16 04:56 12:18 16:10 19:30 21:03
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:17 04:57 12:18 16:09 19:29 21:02
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:19 04:58 12:18 16:09 19:28 21:00
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:20 04:59 12:18 16:09 19:27 20:59
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:21 05:00 12:18 16:09 19:26 20:58
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:22 05:01 12:18 16:08 19:25 20:56
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:24 05:02 12:18 16:08 19:24 20:55
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:25 05:02 12:18 16:08 19:23 20:54
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:26 05:03 12:18 16:08 19:22 20:52
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:28 05:04 12:18 16:07 19:21 20:51
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:29 05:05 12:17 16:07 19:20 20:49