ordu haber
Adana Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:39 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Güçlü bir mümin, zayıf olandan daha hayırlıdır ve Allâhü Teâlâ’ya daha sevimlidir. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:49

Güneş

05:28

Öğle

12:50

İkindi

16:40

Akşam

20:03

Yatsı

21:35

Adana Namaz Vakitleri

Adana Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:49 05:28 12:50 16:40 20:03 21:35
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:50 05:28 12:50 16:40 20:02 21:34
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:51 05:29 12:50 16:40 20:01 21:33
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:52 05:30 12:50 16:40 20:01 21:32
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:53 05:31 12:50 16:40 20:00 21:31
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:54 05:31 12:50 16:39 19:59 21:29
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:56 05:32 12:50 16:39 19:58 21:28
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:57 05:33 12:50 16:39 19:57 21:27
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:58 05:34 12:50 16:39 19:57 21:26
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:59 05:35 12:50 16:39 19:56 21:25
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:00 05:35 12:50 16:39 19:55 21:23
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:02 05:36 12:50 16:38 19:54 21:22
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:03 05:37 12:50 16:38 19:53 21:21
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:04 05:38 12:50 16:38 19:52 21:20
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:05 05:39 12:50 16:37 19:51 21:18
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:06 05:40 12:50 16:37 19:50 21:17
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:08 05:40 12:50 16:37 19:49 21:15