ordu haber
Sivas Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:45 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Dört şey, Cennet hazinelerindendir: Sadakayı gizli vermek, musibeti gizlemek, sıla-i rahim yapmak ve "Lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâh" demek. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:27

Güneş

05:14

Öğle

12:43

İkindi

16:38

Akşam

20:03

Yatsı

21:42

Sivas Namaz Vakitleri

Sivas Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:27 05:14 12:43 16:38 20:03 21:42
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:28 05:14 12:43 16:38 20:02 21:41
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:29 05:15 12:43 16:38 20:02 21:40
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:31 05:16 12:43 16:38 20:01 21:39
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:32 05:17 12:43 16:38 20:00 21:37
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:33 05:18 12:43 16:37 19:59 21:36
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:35 05:19 12:43 16:37 19:58 21:35
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:36 05:20 12:43 16:37 19:57 21:33
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:38 05:20 12:43 16:37 19:57 21:32
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:39 05:21 12:43 16:36 19:56 21:31
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:40 05:22 12:43 16:36 19:55 21:29
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:42 05:23 12:43 16:36 19:54 21:28
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:43 05:24 12:43 16:36 19:53 21:26
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:45 05:25 12:43 16:35 19:52 21:25
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:46 05:26 12:43 16:35 19:50 21:23
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:48 05:27 12:43 16:35 19:49 21:22
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 03:49 05:28 12:43 16:34 19:48 21:20