ordu haber
Bursa Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

51:8 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Nemmâm (koğuculuk yapan, laf taşıyan kimse) Cennet’e giremez. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:56

Güneş

05:44

Öğle

13:15

İkindi

17:11

Akşam

20:36

Yatsı

22:17

Bursa Namaz Vakitleri

Bursa Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:56 05:44 13:15 17:11 20:36 22:17
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:57 05:45 13:15 17:11 20:35 22:15
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:59 05:46 13:15 17:11 20:35 22:14
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:00 05:47 13:15 17:10 20:34 22:13
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:01 05:48 13:15 17:10 20:33 22:12
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:03 05:49 13:15 17:10 20:32 22:10
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:04 05:49 13:15 17:10 20:31 22:09
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:06 05:50 13:15 17:10 20:30 22:07
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:07 05:51 13:15 17:09 20:29 22:06
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:09 05:52 13:15 17:09 20:28 22:05
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:10 05:53 13:15 17:09 20:27 22:03
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:11 05:54 13:15 17:08 20:26 22:02
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:13 05:55 13:15 17:08 20:25 22:00
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:14 05:56 13:15 17:08 20:24 21:59
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:16 05:57 13:15 17:07 20:23 21:57
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:17 05:58 13:15 17:07 20:22 21:56
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:19 05:59 13:15 17:07 20:21 21:54