ordu haber
Kayseri Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

35:32 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Her kim lisanına sahip olursa, Allâhü Teâlâ, onun ayıplarını örter. Her kim öfkesine mâni olursa Allâhü Teâlâ, ona kıyâmet günü azâp etmez. Her kim de Allâhü Teâlâ’ya özrünü arz ederse Allâhü Teâlâ, onun özrünü kabul eder. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:39

Güneş

05:22

Öğle

12:49

İkindi

16:42

Akşam

20:06

Yatsı

21:43

Kayseri Namaz Vakitleri

Kayseri Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:39 05:22 12:49 16:42 20:06 21:43
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:40 05:23 12:50 16:42 20:06 21:42
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:41 05:24 12:50 16:42 20:05 21:41
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:43 05:25 12:50 16:42 20:04 21:39
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:44 05:26 12:50 16:42 20:04 21:38
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:45 05:27 12:50 16:42 20:03 21:37
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:46 05:27 12:50 16:42 20:02 21:36
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:48 05:28 12:50 16:41 20:01 21:34
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:49 05:29 12:50 16:41 20:00 21:33
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:50 05:30 12:50 16:41 19:59 21:32
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 03:52 05:31 12:50 16:41 19:58 21:30
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 03:53 05:32 12:49 16:40 19:57 21:29
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 03:54 05:33 12:49 16:40 19:56 21:28
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 03:56 05:33 12:49 16:40 19:55 21:26
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 03:57 05:34 12:49 16:39 19:54 21:25
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 03:58 05:35 12:49 16:39 19:53 21:23
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:00 05:36 12:49 16:39 19:52 21:22