ordu haber
Hatay Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:04 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
(Bir iş yapmaya) azmettiğin zaman Allâhü Teâlâ’ya tevekkül et. Zira Allâhü Teâlâ, tevekkül eden kullarını sever. (Âl-i İmrân Sûresi, 159)

İmsak

03:49

Güneş

05:26

Öğle

12:47

İkindi

16:35

Akşam

19:57

Yatsı

21:28

Hatay Namaz Vakitleri

Hatay Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:49 05:26 12:47 16:35 19:57 21:28
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:50 05:27 12:47 16:35 19:57 21:27
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:51 05:28 12:47 16:35 19:56 21:26
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:52 05:29 12:47 16:35 19:55 21:25
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:54 05:29 12:47 16:35 19:55 21:24
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:55 05:30 12:47 16:35 19:54 21:23
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:56 05:31 12:47 16:35 19:53 21:22
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 03:57 05:32 12:47 16:34 19:52 21:20
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 03:58 05:32 12:47 16:34 19:52 21:19
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 03:59 05:33 12:47 16:34 19:51 21:18
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:00 05:34 12:47 16:34 19:50 21:17
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:02 05:35 12:47 16:34 19:49 21:16
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:03 05:35 12:47 16:33 19:48 21:14
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:04 05:36 12:47 16:33 19:47 21:13
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:05 05:37 12:47 16:33 19:46 21:12
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:06 05:38 12:47 16:33 19:45 21:10
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:07 05:39 12:46 16:32 19:44 21:09