ordu haber
Isparta Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:31 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Nasihat edici olarak ölüm yeter. (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:04

Güneş

05:45

Öğle

13:09

İkindi

17:00

Akşam

20:24

Yatsı

21:58

Isparta Namaz Vakitleri

Isparta Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:04 05:45 13:09 17:00 20:24 21:58
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:05 05:46 13:09 17:00 20:23 21:57
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:06 05:46 13:09 17:00 20:22 21:55
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:07 05:47 13:09 17:00 20:22 21:54
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:08 05:48 13:09 17:00 20:21 21:53
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:10 05:49 13:09 17:00 20:20 21:52
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:11 05:50 13:09 17:00 20:19 21:51
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:12 05:50 13:09 17:00 20:18 21:50
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:13 05:51 13:09 16:59 20:18 21:48
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:15 05:52 13:09 16:59 20:17 21:47
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:16 05:53 13:09 16:59 20:16 21:46
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:17 05:54 13:09 16:59 20:15 21:45
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:19 05:54 13:09 16:58 20:14 21:43
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:20 05:55 13:09 16:58 20:13 21:42
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:21 05:56 13:09 16:58 20:12 21:40
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:22 05:57 13:09 16:57 20:11 21:39
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:24 05:58 13:09 16:57 20:10 21:38