ordu haber
Kırklareli Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

02:21 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Ümmetim hakkında en çok korktuğum kimse, ilmi (sadece) dilinde olan (itikadı bozuk, ilmiyle amel etmeyen) münafıklardır. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:53

Güneş

05:47

Öğle

13:23

İkindi

17:21

Akşam

20:48

Yatsı

22:33

Kırklareli Namaz Vakitleri

Kırklareli Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:53 05:47 13:23 17:21 20:48 22:33
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:55 05:48 13:23 17:21 20:47 22:32
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:56 05:49 13:23 17:21 20:46 22:31
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:58 05:50 13:23 17:20 20:46 22:29
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:59 05:51 13:23 17:20 20:45 22:28
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:01 05:52 13:23 17:20 20:44 22:26
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:03 05:53 13:23 17:20 20:43 22:25
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:04 05:54 13:23 17:19 20:42 22:23
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:06 05:55 13:23 17:19 20:41 22:22
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:07 05:55 13:23 17:19 20:40 22:20
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:09 05:56 13:23 17:18 20:39 22:19
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:10 05:57 13:23 17:18 20:38 22:17
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:12 05:58 13:22 17:18 20:37 22:15
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:14 05:59 13:22 17:17 20:35 22:14
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:15 06:00 13:22 17:17 20:34 22:12
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:17 06:01 13:22 17:16 20:33 22:10
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:18 06:02 13:22 17:16 20:32 22:09