ordu haber
Burdur Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

42:45 dakika

20 July 2024

13 Muharrem 1446
(Şu dört şey kâmil) müminin ahlâkındandır: Konuştuğu zaman güzel konuşmak, (kendisine) bir şey söylenildiği zaman güzelce dinlemek, (din kardeşiyle) karşılaştığı zaman güler yüzlü olmak, söz verdiği zaman sözüne sâdık kalmak.” (Hadis-i Şerif)

İmsak

04:05

Güneş

05:46

Öğle

13:10

İkindi

17:01

Akşam

20:25

Yatsı

21:58

Burdur Namaz Vakitleri

Burdur Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 04:05 05:46 13:10 17:01 20:25 21:58
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 04:06 05:47 13:10 17:01 20:24 21:57
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 04:07 05:48 13:10 17:01 20:23 21:56
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 04:09 05:48 13:10 17:01 20:23 21:55
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 04:10 05:49 13:10 17:01 20:22 21:54
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 04:11 05:50 13:10 17:01 20:21 21:53
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:12 05:51 13:10 17:01 20:20 21:52
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:13 05:52 13:10 17:01 20:19 21:51
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:15 05:52 13:10 17:00 20:19 21:49
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:16 05:53 13:10 17:00 20:18 21:48
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:17 05:54 13:10 17:00 20:17 21:47
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:19 05:55 13:10 17:00 20:16 21:45
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:20 05:56 13:10 16:59 20:15 21:44
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:21 05:57 13:10 16:59 20:14 21:43
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:22 05:57 13:10 16:59 20:13 21:41
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:24 05:58 13:10 16:58 20:12 21:40
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:25 05:59 13:10 16:58 20:11 21:39