ordu haber
Bilecik Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:44 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
(Mümin) kardeşinle münakaşa etme, onun hoşuna gitmeyecek şakalar yapma ve ona yerine getiremeyeceğin bir söz verme. (Hadis-i Şerif)

İmsak

03:53

Güneş

05:41

Öğle

13:11

İkindi

17:07

Akşam

20:32

Yatsı

22:13

Bilecik Namaz Vakitleri

Bilecik Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:53 05:41 13:11 17:07 20:32 22:13
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:54 05:41 13:12 17:07 20:32 22:11
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:55 05:42 13:12 17:07 20:31 22:10
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:57 05:43 13:12 17:07 20:30 22:09
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:58 05:44 13:12 17:06 20:29 22:08
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:59 05:45 13:12 17:06 20:28 22:06
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 04:01 05:46 13:12 17:06 20:28 22:05
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:02 05:47 13:12 17:06 20:27 22:04
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:04 05:48 13:12 17:06 20:26 22:02
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:05 05:49 13:12 17:05 20:25 22:01
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:07 05:49 13:12 17:05 20:24 21:59
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:08 05:50 13:11 17:05 20:23 21:58
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:09 05:51 13:11 17:04 20:22 21:56
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:11 05:52 13:11 17:04 20:21 21:55
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:12 05:53 13:11 17:04 20:19 21:53
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:14 05:54 13:11 17:03 20:18 21:52
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:15 05:55 13:11 17:03 20:17 21:50