ordu haber
Mersin Namaz Vakitleri
İkindi VAKTİNE KALAN SÜRE

01:15 saat

20 July 2024

13 Muharrem 1446
Gördün mü o kimseyi ki: Dini inkâr eder. Yetimi itip kakan işte odur. Ve (o kimse) yoksula yemek yedirilmesi için teşvikte bulunmaz. (Mâûn Sûresi, 1-2-3)

İmsak

03:52

Güneş

05:31

Öğle

12:53

İkindi

16:42

Akşam

20:05

Yatsı

21:37

Mersin Namaz Vakitleri

Mersin Aylık Namaz Vakitleri

HİCRİ İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı
20 Jul Sat 13 Muharrem 1446 03:52 05:31 12:53 16:42 20:05 21:37
21 Jul Sun 14 Muharrem 1446 03:53 05:32 12:53 16:42 20:04 21:36
22 Jul Mon 15 Muharrem 1446 03:55 05:32 12:53 16:42 20:04 21:35
23 Jul Tue 16 Muharrem 1446 03:56 05:33 12:53 16:42 20:03 21:34
24 Jul Wed 17 Muharrem 1446 03:57 05:34 12:53 16:42 20:02 21:32
25 Jul Thu 18 Muharrem 1446 03:58 05:35 12:53 16:42 20:01 21:31
26 Jul Fri 19 Muharrem 1446 03:59 05:36 12:53 16:42 20:01 21:30
27 Jul Sat 20 Muharrem 1446 04:00 05:36 12:53 16:42 20:00 21:29
28 Jul Sun 21 Muharrem 1446 04:02 05:37 12:53 16:41 19:59 21:28
29 Jul Mon 22 Muharrem 1446 04:03 05:38 12:53 16:41 19:58 21:27
30 Jul Tue 23 Muharrem 1446 04:04 05:39 12:53 16:41 19:57 21:25
31 Jul Wed 24 Muharrem 1446 04:05 05:39 12:53 16:41 19:56 21:24
1 Aug Thu 25 Muharrem 1446 04:06 05:40 12:53 16:41 19:55 21:23
2 Aug Fri 26 Muharrem 1446 04:08 05:41 12:53 16:40 19:55 21:22
3 Aug Sat 27 Muharrem 1446 04:09 05:42 12:53 16:40 19:54 21:20
4 Aug Sun 28 Muharrem 1446 04:10 05:43 12:53 16:40 19:53 21:19
5 Aug Mon 29 Muharrem 1446 04:11 05:44 12:53 16:39 19:52 21:17