Temmuz ayı genelinde enerjiler hareketli ev alım satımı, gayrimenkul ve toprakla alakalı gelişmeler olabilir.

Ailevi konular ay geneli önemli olacak. Bu ay haberlerin hızlı yayılması ve iletişimsel krizler yaşanabilir. Trafikte ekstra dikkat etmek gerekecektir. Ay geneli mide, göğüs bölgesi, sindirim ile alakalı konularda sağlık sorunları yaşanabilir.

Bu ayın size olan etkilerini yükselen burcunuza göre okumalısınız.

Sevgili Yükselen Koç burçları temmuz ayı gündeminiz ev, aile, yuva alanlarınız, aile büyüklerinizle alakalı olacak bu süre zarfında evinizle alakalı değişimler yapmak isteyebilirsiniz ev alım, satım, konuları da gündeme gelebilir. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda plan yapabilirsiniz. Ay geneli ilişkiler adına şanslı geçebilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayın son on günü yakın çevreniz ile tartışmaya girmemeye özen gösterin ve trafikte ekstra dikkatli olun. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile patronlarınızla gergin enerjiler söz konusu olabilir.

 Sevgili Yükselen Boğa burçları temmuz ayı gündemini yakın çevre ilişkileriniz, kardeş, kuzen, akrabalarınız, imzalar, eğitim kısa seyahatlerle alakalı olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni Ay ile bu alanlarda plan yapabilirsiniz ay geneli eviniz ve aile büyüklerinizle alakalı güzel gelişmeler olabilir. Ayın son on günü harcamalarınızda bir artış söz konusu olabilir ve para giriş çıkışları hızlı olabilir. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile hukuki süreçler, yurtdışı bağlantılı işlerinizde bir bitiş olabilir eşinizin yakın akrabaları ile alakalı bilmediğiniz konuları öğrenebilirsiniz.

Sevgili Yükselen İkizler burçları temmuz ayı gündeminiz maddi konular kazançlarınızla alakalı olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda girişim ve planlarınız olabilir. Ay geneli yakın çevreniz, kardeş ve akrabalarınız ile vakit geçirmek küçük seyahatler yapmak iyi gelebilir ayın son on günü daha gergin olabilirsiniz bu enerjiyi spora yönlendirmenizi tavsiye ederim. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile ortaklı kazançlar, eşinizin gelirleri, banka, miras, kredi, nafaka konularında bir netleşme yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Yengeç burçları temmuz ayında merkeze kendinizi alacaksınız, kendinizle alakalı konulara vakit ayıracaksınız, girdiğiniz ortamlarda dikkatleri kolaylıkla üstünüze çekebilirsiniz. 6 Temmuz yengeç burcundaki yeni ay ile hayatın her alanında yeni başlangıçlar fırsatlar söz konusu olabilir. Ay geneli kazançlarınız da artış söz konusu olabilir ve ayın son on günü solunum yolları ve sinir sistemini hassas olurken, genç erkek figürlerinin düşmanlıklarına maruz kalabilirsiniz. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile ikili ilişkiler, evliliğiniz ile alakalı farkındalıklar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Aslan burçları temmuz ayında genel anlamda enerjiniz biraz düşük olabilir, kapalı alanlarda kalmak isteyebilirsiniz, sağlık sorunları olabilir. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile herhangi bir alanda başlangıç yapmanızı önermem dua, meditasyona yönelmeniz daha iyi olur. Ay geneli girdiğiniz ortamlarda dikkat çekebilirsiniz, konuşma ve zekanızla insanları etkileyebilirsiniz. Ayın son on günü sosyal çevre ilişkilerinizde tartışmalardan uzak durmaya özen gösterin. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile çalışma arkadaşlarınızla gerginlikler yaşamanız mümkün, sağlığınızla ekstra dikkat etmelisiniz, bazılarınız içinse işten ayrılmalar söz konusu olabilir.

Sevgili Yükselen Başak burçları temmuz ayı gündeminiz sosyal çevre ilişkileriniz, gelecek hedef, hayalleriniz, umutlarınız, kazançlarınızla alakalı olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile yeni bir kulüp dernek üyeliği başlatabilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.  Ay geneli platonik ilişkilere çekilebilirsiniz, kardeşlerinizle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Ayın son on günü toplumsal imajınız için mücadele edebilirsiniz, annenizle tartışmalar yaşayabilirsiniz, üstlerinizle geçinmek bu süreç kolay olmayabilir. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı gerginlikler söz konusu olabilir.

Sevgili Yükselen Terazi burçları temmuz ayı gündeminiz kariyeriniz, toplumsal imajınız, anne ve anne ailenizle alakalı konular olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni başlangıçlar yeni planlar söz konusu olabilir. Ay geneli sosyal çevreniz ile vakit geçirmekten keyif alabilirsiniz. Ayın son on günü yurtdışı bağlantılı işleriniz ve hukuki süreçlerinizle alakalı mücadele verebilirsiniz, eşinizin yakın çevresi, kardeş, kuzen, akrabaları ile geçinmek kolay olmayabilir. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile aile içi gerginlikler ve ev kazaları yaşanabilir yine bu süreçte aile büyüklerinin sağlık sorunları olabilir.

Sevgili Yükselen Akrep burçları temmuz ayı gündeminiz yurt dışı bağlantılı işleriniz, hukuki süreçleriniz,  eşinizin yakın çevresi, kardeş, kuzen, akrabaları ile alakalı gündemler olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni başlangıç yapma fırsatı bulabilirsiniz.  Ay geneli kariyeriniz adına güzel gelişmeler söz konusu olurken ayın son on gününde sağlık sorunları krizler ve ortaklık kazançlarla alakalı konularla mücadele edebilirsiniz. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile kardeş, kuzen, akrabalarınızla alakalı gergin enerjiler söz konusu olabilir ve trafikte ekstra dikkatli olmalısınız.

Sevgili Yükselen Yay burçları temmuz ayı gündeminiz maddi konular, eşinizin gelirleri, borçlar, kredi, nafaka, prim, miras konuları ile alakalı olacak.  6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda planlar yapabilirsiniz. Ay geneli eğitim, akademik konular, yurt dışı bağlantılı işler, seyahatler, hukuki süreçler konusunda gelişmeler olabilir. Ayın son on günü evliliğiniz, ortaklığınız ve ilişkilerle alakalı konularda mücadele edebilirsiniz. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile maddi konularla alakalı farkındalık oluşturabilirsiniz ve bütçe düzenlemesi yapabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları temmuz ayı gündeminiz ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliğiniz ile alakalı olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni planlar başlangıçlar yapabilirsiniz. Eşinizin gelirleri, borçları, kredi, nafaka, miras konularında ay geneli güzel gelişmeler olabilir. Ayın son on günü iş temponuz artabilir, çalışma arkadaşlarınızla iletişime özen göstermelisiniz, sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile hayatınızdaki olumsuz birçok konuyu düzeltmek isteyebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Kova burçları temmuz ayı gündeminiz çalışma ortamınız, sağlığınız, günlük rutinlerinizle alakalı olacak. 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda planlar yapmak isteyebilirsiniz. Ay geneli ikili ilişkiler ortaklıklardan yana şanslı olacaksınız. Ayın son on günü aşk hayatınız ve çocuklarınız ile alakalı konularda mücadele edebilirsiniz ve hayattan keyif almakta zorlanabilirsiniz. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile bilmediğiniz bazı konular ile yüzleşebilirsiniz, annenizin sağlığı bu süreçte önemli olacak.

Sevgili Yükselen Balık burçları temmuz ayı gündeminiz aşk hayatınız, çocuklarınız, hobileriniz ile alakalı olacak 6 Temmuz Yengeç burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni planlar başlangıçlar yapabilirsiniz. Ay geneli sağlığınız ve çalışma ortamınızdan yana güzel gelişmeler olabilir. Ayın son on günü ev içi tartışmalar, kazalar, aile büyükleriyle iletişimsel sorunlar yaşamanız mümkün ve bazılarınız taşınabilirsiniz. 21 Temmuz Oğlak burcundaki dolunay ile sosyal çevre ilişkilerinizde arkadaşlıklarınızı gözden geçirebilirsiniz, bir üyeliğinizi iptal edebilirsiniz.