6 Haziran 2024 15:36 civarında İkizler Burcu’nun 16 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek yeni aylar haritalarda gerçekleştiği alanlarda yeni başlangıçlar yapmanızı sağlar.

Bu yeni ay ile bilgi, iletişim, haberleşme, gazeteciler, fikir, düşünce, ilkokul çağındaki eğitim modülü, veri tabanları, para saklanan yerler, kısa mesafeli seyahatler, yakın çevre, kardeş, kuzen, akrabalar ve ilişkilerde yüzeysellik önemli olur.

Gerçekleştiği alan itibariyle; bankalar, krediler, borçlar, vergiler, eş ve ortağın gelirleri, diplomasi, adalet, sanatçılar bu yeni ayın gündemi olacak.

Otorite konumundaki kişilerin söylemleri insanları etkileyebilir.  Halk daha çok kendini ifade ederken hicvedebilir yani izahı olmayan şeylerin mizahı bol olacak.

Türkiye açısından bilinmedik konular ortaya çıkabilir, yalan haber ülke gündemini oyalayabilir, bozulan ilişkileri ve gazetecileri bol bol konuşuruz.

Sağlık açısından meşhur yaz gribinin temeli bu yeni ayla atılabilir solunum yolu ve sinir sistemi rahatsızlıkları, baş ağrıları yine bu süreçte gündem olabilir.

Dolunayın sizleri nasıl etkilediğini öğrenmek için yükselen burcunuzu okumalısınız

Sevgili Yükselen Koç burçları kısa mesafeli seyahatler gündemde olacak ve kardeş, kuzen, akrabalarınız ile iletişimininiz önem kazanacak.

Sevgili Yükselen Boğa burçları maddi konularda yeni başlangıçlar fırsatlar yakalamanız mümkün ve iş girişimleri olumlu sonuç verebilir.

Sevgili Yükselen İkizler burçları bu yeni ay ile imaj değişikliği yapmak isteyebilirsiniz fikirlerinizin değişkenliğini göz önünde bulundurun derim.

Sevgili Yükselen Yengeç burçları enerjiniz biraz düşük olabilir, solunum yolu ve sinir sistemi rahatsızlıkları gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Aslan burçları sosyal çevre ilişkileriniz, kulüp, dernek üyelikleriniz sizin için önemli olacak yeni bir sosyal çevreye girmeniz mümkün.

Sevgili Yükselen Başak burçları toplumsal imajınız ve kariyerinizde güzel başlangıçlar yapabilirsiniz annenizle ilişkiniz olumlu anlamda beslenecek.

Sevgili Yükselen Terazi burçları yurtdışı bağlantılı işleriniz, seyahatleriniz, hukuki süreçler, akademik konular önem kazanırken eşinizin yakın çevresi ve kardeşleri ile ilişkiniz olumlu anlamda etkilenebilir.

Sevgili Yükselen Akrep burçları eşinizin ve ortağınızın kazançlarından yana şanslı olacaksınız gündeminizde olan kredi, nafaka, prim konuları bu süreçte sonuçlanabilir.

Sevgili Yükselen Yay burçları eşinizle ve ortağınızla olan ilişkiniz daha sevgi dolu bir hal alabilir bu alanlardan şans ve fırsat elde edebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları iş hayatınız ve günlük rutinlerinizdeki tempo artabilir ayrıca diyet beslenme gibi konularda değişiklik olabilir.

Sevgili Yükselen Kova burçları bekarlar için yeni bir ilişkiye başlamak mümkün evliler ise çocuk haberi alabilir ya da çocuklarının hayatındaki yeni başlangıçlara destek verebilir.

Sevgili Yükselen Balık burçları ev, yuva, aile hayatınızda daha neşeli pozitif günler söz konusu olabilir. Aile büyükleriniz ile ilgilenebilirsiniz.