Haziran ayı çok hızlı geçecek; iletişim, eğitim, bilgi, ticaret ile alakalı konuların hızına yetişemeyeceğiz.

Ayın içinde ki bayram dolayısıyla tatile gitmek, ulaşım araçları, yollar ile alakalı çok fazla haber duyabiliriz. Ay geneli, yakın çevre ilişkileri olacak. Sıcak hava, solunum yolu rahatsızlıklarını tetikleyebilir. Mücadele alanımız daha çok para, toprak, tarıma doğru da kayabilir.

Dolunayın sizleri nasıl etkilediğini öğrenmek için Yükselen burcunuzu okumalısınız.

Sevgili Yükselen Koç burçları haziran ayı gündeminiz yakın çevreniz, kardeşleriniz ve akrabalarınızla olan iletişimininiz, eğitim, kısa mesafeli seyahatler, ticaret ile alakalı konular olacak. Hemen 6 Haziran İkizler burcunda ki yeni ay bu alanlarda yeni başlangıçları tetikleyecek. Ayın son 10 günü ailevi konular hayatınızda daha önemli hale gelirken 22 Haziran Oğlak burcunda ki dolunay ile kariyerinizle alakalı konularda bir netleşme söz konusu olabilir ve anneniz ile gerilmemeye özen gösterin.

Sevgili Yükselen Boğa burçları haziran ayı gündeminiz kazançlarınız, maddi konular ve kendi değerinizle alakalı konular olacak. 6 Haziran İkizler burcundaki yeni ay ile bu konularda yeni başlangıçlar ve yeni kararlar gündeminizde olacak. Ayın son 10 günü kardeş, kuzen, akrabalarınız, seyahatler ve iletişimsel konular fikirleriniz ön planda olurken 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile eğitim, akademik konular, hukuki süreçler ile alakalı konular netlik kazanabilir bu süreçte eşinizin akrabaları ile alakalı bir farkındalık yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yükselen İkizler burçları haziran ayında sahne size ait, girdiğiniz ortamlarda iletişiminizle, varlığınızla, dış görünüşünüzle dikkat çekeceksiniz. 6 Haziran burcunuzda ki yeni ay ile kendinize yeni bir imaj belirleyebilir, yeni eğitimler, yeni kıyafetler, hayatınızda kendinize dair yeni başlangıçları gündeme alacaksınız.  Ayın son 10 günü maddi konulardan yana şans ve fırsatlar yakalarken 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile ortaklı kazanç alanlarında sizi etkileyecek beklenmedik bir borç bu süreçte gündeme gelebilir eşin ve ortağın gelirlerinde kesintiler olabilir.

Sevgili Yükselen Yengeç burçları haziran ayı sizlerin enerjisi biraz düşük olabilir olayları daha geri planda seyredebilirsiniz, platonik ilişkilere çekilebilirsiniz ve yazarlar için güzel bir süreç daha kolay üretebilirsiniz. 6 Haziran İkizler burcunda ki yeni ay ile stabil kalmanız önemli olacak. Ayın son 10 günü enerjiniz yükselecek kendinizi hayatınızın merkezine alacaksınız. 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile eşiniz ve ortağınızla alakalı konularda bir farkındalık kazanırken anlaşılmakta da zorlanabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Aslan burçları haziran ayı gündeminiz sosyal çevreniz, arkadaşlarınız, kariyerinizin size olan getirileri ile alakalı olacak. 6 Haziran İkizler burcundaki yeni ay ile yeni bir sosyal çevreye girmek,  kulüp ve dernek üyeliği, yeni bir ilişkiye başlamak gündeminizde olabilir.  Ayın son 10 günü işlerinizi geri plandan yürütmek isteyebilirsiniz. 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile çalışma arkadaşlarınızla anlaşmak da zorlanabilirsiniz, çalışma ortamınızda bir yenilik değişim söz konusu olabilir, diş, deri, kemik ile alakalı sağlık sorunları da bu süreçte gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Başak burçları haziran ayı gündeminiz toplumsal statünüz ve kariyer hayatınız olacak bu süreçte annenizin hayatı da sizi yakından ilgilendirebilir. 6 Haziran İkizler burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayın son 10 günü sosyal hayatınız, arkadaşlarınız ve kazançlarla alakalı konular gündem olacak. 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay sizi aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı konularda etkileyecek var olan ilişkinizde bir farkındalık yaşarken çocuğunuzla alakalı konularda biraz stres yapabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Terazi burçları haziran ayı gündeminiz akademik konular, yurt dışı bağlantılı işler, seyahatler ve eşinizin akrabaları ile alakalı konular olacak. 6 Haziran İkizler burcundaki yeni aile bu alanlarda yeni fırsat ve başlangıçlar gündeme gelirken ayın son 10 günü kariyerle alakalı konular ön planda olacak 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile ailevi konular önem kazanabilir, aile içi gerginlikler, aile büyüklerinin sağlık durumları ve ev içi tadilatlar gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Akrep burçları haziran ayı gündeminiz ortağınızın ve eşinizin gelirleri, banka, vergi borçları ile alakalı olacak. 6 Haziran İkizler burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ayın son 10 günü yurtdışı bağlantılı seyahatler, eşinizin akrabaları, hukuksal süreçler, akademik konular gündemde olacak.  Bekar olanlar bu süreçte uzak mesafeli bir ilişkiye başlayabilir. 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile kardeş kuzen akrabalarınız ile alakalı konularda gerginlikler söz konusu olabilir, trafikte ekstra dikkatli olmalısınız fikirleriniz konusunda inatçı olacaksınız.

Sevgili Yükselen Yay burçları haziran ayı gündeminiz ikili ilişkiler, ortaklıklar, evliliğiniz ile alakalı konular olacak. 6 Haziran İkizler burcundaki yeni ay ile yeni başlangıçlar, kararlar,  evliliğe adımla alakalı gündemler söz konusu olabilir.  Ayın son 10 günü borçlar, krediler, nafaka ortaklarınızla olan kazançlarınız ve eşinizin gelirleri ile alakalı konularla ilgilenebilirsiniz ve maddi kaynak arayışına girebilirsiniz. 22 Haziran Oğlak burcundaki dolunay ile kazançlarınızla alakalı bir sonlanma söz konusu olabilir harcamalar artabilir.