23 Mayıs saat 16:54 ‘te Yay Burcu’nun 2 derecesinde bir dolunay gerçekleşecek olan yay burcu astroloji de adalet, eğitim, akademik konular, yurt dışı bağlantılı işler, inanç, din, felsefe gibi konuları temsil eder. Din adamları, dini mekanlar, akademisyenler, üniversiteler, hâkim ve savcılar bu dolunayda gündem olacaktır.

Dolunayın hem 2 hem 8 hattında gerçekleşmesi hem anın yükselenin Terazi burcu olması dolunayın gündeminin maddi konular, kazançlar, borçlar, banka, sigorta, nafaka, miras, kredi gibi konuların olacağını gösteriyor.

Bireysel anlamda pozitif, iyimser, açık sözlü, gezmek, görmek, keşfetmek isteyeceğiz. Zihnimiz kendi felsefini ve hayat amacını sorgulayabilir.

Bu dolunayın gölge yanı inanç fanatizmi ve holiganizmdir toplumsal kaosa gidebilecek fanatik durumlar söz konusu olabilir.

Astrolojide Yay baldır bölgesi ile temsil edilir. Bu bölgelerde ağrılar, kas yırtıkları görülebilir.

Türkiye açısından hizmet ve sağlık sektörü, memurlar ile alakalı konular ön plana çıkacak.

Dolunayın sizleri nasıl etkilediğini öğrenmek için yükselen burcunuzu okumalısınız

Sevgili Yükselen Koç burçları, bu dolunayla yurt dışı seyahati ya da hukuki bir süreç gündeme gelebilir ayrıca eşinizin akrabaları ile olan iletişime bu süreçte biraz dikkat etmek lazım.

Sevgili Yükselen Boğa burçları, bu dolunayla beklediğiniz nafaka, prim, miras konuları gündeme gelebilir bankalarla alakalı sorunlar çıkabilir eşinizin ve ortağınızın gelirleri ile alakalı gündemler olabilir.

Sevgili Yükselen İkizler burçları, bu dolunayla ikili ilişkiler, ortaklıklar ve evliliğinizle alakalı konular netlik kazanırken bir taşınma da gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Yengeç burçları, bu dolunayla iş hayatınız, günlük rutinleriniz ve sağlığınızla alakalı konular sizin için önem kazanacaktır. Çalışma ortamında ve çalışma arkadaşlarınızda değişimler olabilir. Bacak ağrıları bu süreçte tetiklenebilir.

Sevgili Yükselen Aslan burçları, bu dolunayla ilişkinizde bir tıkanıklık yaşayabilirsiniz belki ayrılmakta isteyebilirsiniz. Borsa konusunda çok şanslı olmayabilirsiniz dikkatli olun. Çocuğunuzun hayatıyla alakalı farkındalık yaşayacağınız durumlar olabilir.

Sevgili Yükselen Başak burçları, bu dolunayla ev, aile, yuva alanlarında gergin durumlar söz konusu olabilir. Aile büyüklerinin sağlığı bu süreçte önem kazanabilir. Satılmasını beklediğiniz bir mülk varsa bu süreçte satılabilir.

Sevgili yükselen Terazi burçları, bu dolunayla yakın çevrenizle olan ilişkileriniz gergin enerjiler barındırabilir. Trafikte ekstra dikkatli olmalısınız. Fikir ve düşünceleriniz konusunda fanatik davranmanız mümkün.

Sevgili Yükselen Akrep burçları, bu dolunayla gelirlerinizle alakalı netlik kazanacak durumlar yaşayabilirsiniz, paranızı doğru kullanmak adına girişimlerde bulunabilirsiniz. Şahsi değeriniz ile alakalı farkındalık kazanacaksanız.

Sevgili Yükselen Yay burçları, bu dolunay sizlere çok iyi gelecek, hayatınızda pozitif anlamda yenilik isteyeceksiniz. Bunun için size iyi gelmeyen herkes ve her şeyden ayrılmak isteyebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları, bu dolunayla bilmediğiniz konular önünüze gelebilir, enerjiniz düşebilir, sağlık sorunları, gizli düşmanlıklar bu dolunayın ana gündemi olabilir. Kendi alanınızda kalmaya özen gösterin.

Sevgili Yükselen Kova burçları, bu dolunayla kariyerinizin size olan getirilerinde bir farkındalık yaşayabilirsiniz. Bağlı bulunduğunuz kulüp ve dernek üyeliklerini sonlandırmak isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla yüzleşmeler de yaşamanız mümkün.

Sevgili Yükselen Balık burçları, bu dolunayla toplumsal imajınız ve kariyerinizde bazı sonlanmalar gündeme gelebilir. İşten ayrılma, boşanma, patronlarınızla ters düşme durumları söz konusu olabilir. Fanatik fikir ve düşüncelerden vazgeçmelisiniz ayrıca annenizle geçinmek de bu süre süre zarfında çok da kolay olmayabilir.