Mayıs ayı maddi anlamda şans ve fırsatlar yakaladığınız, huzura odaklandığınız, büyüme ve genişleme fırsatlarını beraberinde getiren bir ay olacak. Para piyasaları ve tarım bu ay ekstra önem kazanacak.

Jüpiter’in 26 Mayıs’ta İkizler burcuna geçmesi yatırım tavsiyesi değil amacoinlerde hareketlenme söz konusu olabilir. Ay geneli baş ağrıları, baş dönmeleri, yüz bölgesi ile alakalalı sorunlar ile uğraşabilirsiniz.

Genel anlamda bizleri harekete geçirecek bir ay olacak.

- Mayıs ayının size olan etkilerini öğrenmek için yükselen burcunuza göre okumalısınız.

Sevgili Yükselen Koç burçları mayıs ayı gündeminizde kazançlarınız, maddi konular,birikimlerinizle alakalı konular gündeminizde olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni girişimler yapmanız mümkün. Ay geneli kazançlarınızdan yana şanslı girişimler yapabilirsiniz. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile adalet isteyen bir durumun çözümlenmesi, yurt dışı bağlantılı bir işin sonuna gelinmesi, eşinizin yakınlarıyla iletişimde sorunlar yaşanması söz konusu olabilir. Ay geneliyle gergin olacağınızı ve gergin enerjinizi spora yönlendirmeniz sizin için daha iyi olur. 

Sevgili Yükselen Boğa burçları mayıs ayı gündeminizde kendinize odaklanacaksın özellikle 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile imajınızı değiştirip hayatınızda köklü değişiklikler yapabilirsiniz özellikle girdiğiniz ortamlarda dikkatleri üstünüzde toplayacaksınız. İletişimdesabit fikirli olmamaya özen gösterin. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile beklediğiniz nafaka miras konuları sonuçlanabilir, ayrıca vergiler ve borçlar gündeme gelebilir. Bu ay genç erkek figürlerinden gelebilecek düşmanlıklara karşı dikkatli olmalısınız ve baş bölgesiyle alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yükselen İkizler burçları mayıs ayında kendinizi biraz yorgun ve düşük enerji hissedebilirsiniz bu yüzden içe dönmek daha az sosyalleşmek isteyebilirsiniz. Boğaz enfeksiyonlarına karşı açık bir süreçtesiniz, dikkat etmelisiniz. Gizli saklı konuşmalar yapmak ve platonik ilişkilere çekilmenizde mümkün. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile ikili ilişkiler ve ortaklıklar da gergin enerjiler söz konusu olabilir, bu durumun açığa çıkmasıyla farkındalık oluşturabilirsiniz. Sosyal çevrenizle tartışmalara açık bir süreçtesiniz sakin olmakta fayda var.

Sevgi Yükselen Yengeç burçları mayıs ayı gündeminizde sosyal çevreniz, kazançlarınız,bağlı bulunduğunuz topluluklarla alakalı konular olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile yeni bir sosyal çevreye giriş söz konusu olabilir yine bu çevreden birileri ile ilişki yaşamanız da mümkün. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile çalışma hayatınızda çalışma arkadaşlarınızla sorunlar yaşamınız mümkün belki iş değişikliği de gündeminizde olabilir baldırlarla alakalı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz dikkat etmelisiniz. Kariyerinizde üstleriniz ile zorlanmalar yaşayabilirsiniz, sakin kalın.

Sevgili Yükselen Aslan burçları mayıs ayı ile kariyeriniz, toplumsal imajınız, ailevi konularla alakalı gündemleriniz olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile yeni bir işe başlama,unvan değişikliği, taşınma gündeminizde olabilir kariyerinizde genç kadınların desteğini etkin şekilde göreceksiniz. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile aşk hayatınızda var olan ilişkinizin adı konulabilir çocuğunuz varsa çocuğunuzun hayatıyla alakalı konularda farkındalık kazanabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işler ve seyahatlerde sorunlar yaşanabilir.

Sevgili Yükselen Başak burçları mayıs ayı gündeminizde hukuki ve akademik konular,seyahatler, yurtdışı bağlantılı işleriniz olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni girişimler yeni başlangıçlar isteyebilirsiniz çünkü şanslı bir dönemde olacaksınız. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile ailevi konular, eviniz, yuvanız ve aile büyüklerinizle alakalı gündemler olabilir bu alanlarla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Bu ay borçlar, krizler, baş bölgesi ile alakalı operasyon sorunları gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Terazi burçları mayıs ayı gündeminizde ortağınızın ve eşinizin kazançları,vergi, bankalar, ödemelerle alakalı konularda olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni kararlar alıp, yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. İlişkisi olmayanlar bu süreçte evlilik teklifi alabilirler. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunayla yakın çevrenizle alakalı konularda gerginlikler olabilir kısa mesafeli seyahatlerinizde ekstra dikkatli olmalısınız bu süreçte aracınız sorun çıkartabilir. İlişkiler, evlilik, ortaklık konularında ekstra efor sarf edebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Akrep burçları mayıs ayı gündeminizde evliliğiniz, ortaklığınız, genel anlamda ilişkilerinizle alakalı konular olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yenilikler, başlangıçlar, kararlar mümkün olacak. Bekar olanlar evliliğe adım atmak isteyebilir, evliler ise ilişkilerinde daha değerli ve güvende hissedecek. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile gelirlerinde bir sonlanma olabilir. Çalışma ortamında genç erkek figürleri ile zorlanmalar yaşayabilirsiniz, baş ağrıları sebebi ile sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Yay burçları mayıs ayı gündeminizde iş hayatınız, çalışma ortamınız,sağlığınızla alakalı konuları kapsıyor. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile yeni bir çalışma ortamı oluşturabilir ve takımınıza yeni çalışma arkadaşları katılabilir, genç kadınların desteğini fazlasıyla hissedebilirsiniz. 23 Mayıs burcunuzdaki dolunay ile hayatınızla alakalı kararları çevrenize duyurabilirsiniz ayrıca size iyi gelmeyen her şeyden arınmak isteyeceksiniz. Aşk hayatınızda rekabet enerjisi yüksek olacak ve çocuğunuzla anlaşmak yine bu süreçte zor olabilir.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları mayıs ayı gündeminiz aşk hayatınız, çocuklarınız,hobileriniz, sosyal çevrenizle alakalı olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile yeni bir ilişkiye başlamak, çocuğunuzun hayatı ile alakalı yeni kararlar almak isteyebilirsiniz belki çocuğu olmayanlar çocuk haberi alabilir. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile bazı gizli düşmanlıklarla yüzleşebilirsiniz farkında olmadığınız konular önünüze gelebilir ve bacaklarınızla alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Aile içerisinde tartışmalar yaşanabilir bu süreçte sizlere tavsiyem evinizin tadilat işleriyle uğraşmanız.

Sevgili Yükselen Kova burçları mayıs ayı gündeminizde ev, aile, yuva ortamınız ve aile büyüklerinizle alakalı konuları kapsayacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile taşınma, yer değişikliği, evinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile sosyal çevrenizde arkadaşlarınızın gerçek yüzüyle karşılaşabilir ve bazı ilişkilerinizi bitirmek isteyebilirsiniz. Kariyerinizin size olan getirileri ile net bir şekilde yüzleşeceksiniz.Kardeşleriniz, akrabalarınız ile anlaşmak bu süreçte zor olabilir. Trafikte çok dikkatli olmalısınız.

Sevgili Yükselen Balık burçları mayıs ayı gündeminizde yakın çevre ilişkileriniz, kardeş,kuzen, akrabalarınızla kısa mesafeli seyahatleriniz alakalı konular olacak. 8 Mayıs Boğa burcundaki yeni ay ile yakınlarınızın hayatında yeni başlangıçlar yaptığına şahit olabilirsiniz.Belki aracınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. 23 Mayıs Yay burcundaki dolunay ile kariyerinizde bir sonlanma söz konusu olabilir, kendinizden üst konumdaki kişilerle ve annenizle ilişkiniz bozulabilir. Ay geneli öz değer sorunları yaşayabilirsiniz ayrıca harcamalarınızda artış olabilir.