Survivor, sadece zorlu mücadeleleriyle değil, yarışmacılarının özel hayatlarıyla da ilgi çekiyor. Ünlü manken Nefise Karatay da bu ilgiyi çeken isimlerden biri. Karatay'ın hayranlarının merakını en çok cezbeden konulardan biri ise eşi Yusuf Day'in kim olduğu.

Ysuf Day

Yusuf Day kimdir nereli kaç yaşında ne iş yapıyor?

Yusuf Day, 27 Ağustos 1964 yılında Bursa'da doğmuş ve bu şehirde büyümüş bir işadamıdır. İş dünyasında başarılı bir kariyere sahip olan Day, Bursa'nın önde gelen işadamlarından biri olarak tanınmaktadır. Ünlü manken Nefise Karatay ile olan mutlu evliliğiyle bilinen Day, çiftin 15 Temmuz 2014 tarihinde düzenlenen görkemli düğünleriyle de hatırlanıyor. Düğünleri, pop müziğin usta ismi Erol Evgin'in unutulmaz performansıyla renklenmişti.

Yusuf Day 2

Sosyal medyada paylaştıkları romantik anlarla takipçilerinin beğenisini kazanan Yusuf Day ve Nefise Karatay çifti, birbirlerine olan sevgi ve saygılarıyla da dikkat çekiyor. Ancak, Yusuf Day'ın iş hayatındaki başarıları ve özel hayatı hakkında daha fazla detay kamuoyunda bilinmiyor.

Survivor yarışmasında mücadele eden Nefise Karatay'ın eşi Yusuf Day, Bursa kökenli iş dünyasının tanınan isimlerinden biri olarak öne çıkıyor. Çiftin birlikte geçirdiği mutlu anlar, sosyal medyada geniş yankı buluyor.

Editör: Haber Merkezi