Son dönemlerde artan fiyatlardan ötürü müşteri kaybına uğramaktan çekinen zincir marketler, birbirleri ile adeta yarışmaya başladı. Düzenledikleri indirim kampanyaları aracılığı ile tüketicilere uygun fiyat garantisi vermeye çalışan market yönetimleri, son olarak bu hafta için düzenledikleri kampanyalar ile dikkat çekti.

Artan enflasyon, yükselen dolar kuru, bazı alanlarda yaşanan tedarik problemleri, değişen KDV oranları ve daha pek çok değişkenin etkisi ile durmadan değişen etiket fiyatları, tüketicilerin bütçelerini resmen sarstı. Bu sebep ile hiç değil ise market alışverişlerini uygun bir ödeme çerçevesinde yapabilmek isteyen tüketiciler, bu haftanın indirim kampanyalarını yakın takip altına aldı. Tam da bu noktada devreye giren zincir market Migros, düzenlemiş olduğu son indirim kampanyası ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.

İNDİRİM FIRSATLARI İÇİN SON ÇAĞRI

Zincir market sektörünün en çok tercih edilenleri arasında yer alan ve geniş ürün yelpazesi sayesinde toplumun her kesimine hitap etmeyi başaran Migros Market, indirim kampanyası duyurusu ile dikkatleri üzerine çekti. Geçtiğimiz günlerde başlatmış olduğu indirim kampanyasından yararlanmak isteyenler için bugünün son gün olduğunu hatırlatan zincir market, söz konusu kampanyanın Türkiye genelinde bulunan tüm şubelerinde geçerli olduğunu ifade etti.

MİGROS MARKET FIRSAT ÜRÜNLERİ 16 AĞUSTOS

Zincir market Migros tarafından düzenlenmiş olan indirim kampanyası birçok tüketicinin dikkatini çekmeyi başardı. Gıda ürünleri dahil olmak üzere pek çok ürün grubunda fiyat değişikliğine gitmiş olduğunu belirten zincir market, son olarak bugün satışta olacak olan bazı indirimli ürünleri şu şekilde sıraladı:

  • Beyaz peynir çeşitleri Migros 350 g: 71,50 TL
  • Taze kaşar peyniri Migros 400 g: 82,50 TL
  • Kabak çekirdeği Migros 200 g: 29,50 TL
  • Garnitür Migros 500 g: 19,50 TL
  • Bezelye konservesi Migros 830 g: 19,50 TL
  • Yumuşatıcı 5 L Migros: 62,75 TL
  • Klasik çamaşır suyu çeşitleri 2 L Migros: 25 TL