Gazetecilik kariyerine Sabah Gazetesi'nde staj yaparak başlayan Köşker, özverili çalışmaları ve alanındaki başarısıyla dikkat çekmiştir. Profesyonel yolculuğunda, 2017-2020 yılları arasında Atv'de muhabir olarak görev aldıktan sonra, 2020 yılı Ekim ayında Olay TV'de muhabirlik yapmış ve 2021 yılı Mart ayında 24TV'de sunuculuk görevini üstlenmiştir. Son olarak, Habertürk TV'de Spiker olarak çalışmaya devam etmektedir.

Nur Köşker Kimdir?

Nur Köşker, 8 Temmuz 1994 tarihinde dünyaya gelmiş olup, genç yaşına rağmen medya sektöründeki deneyimiyle adından söz ettirmiştir. Aslen Hataylı olan Köşker, Boğaziçi Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü'nden mezun olmuştur. Genç yaşına rağmen aldığı eğitim ve sahip olduğu deneyimle Türk medyasında etkili bir şekilde varlık göstermektedir.

Haber Sunuculuğundaki Başarısı

Nur Köşker'in gazetecilikteki başarısı, özellikle haber sunuculuğundaki etkileyici performansıyla da öne çıkmaktadır. 24TV'de sunuculuk yaptığı dönemde sergilediği doğaçlama yeteneği ve canlı yayınlardaki profesyonel duruşu, izleyiciler tarafından takdirle karşılanmıştır.

Habertürk TV'deki Kariyeri

Haber Türk spikeri olarak görev yapan Nur Köşker, Habertürk TV ailesine katılarak kariyerine yeni bir ivme kazandırmıştır. Tecrübeli gazeteci, Habertürk ekranlarında hafta içi gece ve haftasonu öğle bültenini sunarak izleyicilerle güncel haberlere ve olaylara olan duyarlılığını sürdürmektedir.

Nur Köşker'in haber sunuculuğundaki başarısı, genç yaşına rağmen medya sektöründeki etkileyici yükselişini sürdürmesine olanak tanımaktadır. Başarılı gazeteci, Türkiye'nin gündemini etkileyen olayları izleyicilere aktarma konusundaki yetkinliğiyle takdir toplamaya devam etmektedir.