Belirsizlik, dini temalar, yağışlar  ön planda olurken ayın ilk yarısında askeri olaylar, kazalar, depremler ile alakalı haberleri sıkça duyabiliriz.

Ayın ikinci yarısı motivasyonun yükseldiği harekete geçiren  bir süreç olacak . Salgın ve bulaşıcı rahatsızlıklarda artış görülebilir .

Sizleri nasıl etkilediğini öğrenmek için  , yükselen burcunuza göre okumalısınız .

Sevgili yükselen Koç burçları mart ay geneli sağlığınıza dikkat etmelisiniz bağışıklığınız düşebilir . Biraz içe dönmek, geri planda kalmak ,kendinizi şarj etmek ruhunuza ve bedeninize iyi gelecektir  .  10 Mart sonrasında meditasyon, dua etmek ,ruhu şifalandırmak  için girişimleriniz olabilir . Gizli ilişkiler bu süreç cazip gelsede uzak durmalısınız . 25 Mart  Terazi burcunda ki ay tutulması  ikili ilişkiler , evlilik ve ortaklıklarla alakalı konularda gergin enerjiler söz konusu dikkat etmelisiniz. Problemli evlilik ve ortaklıklar  bitebilir .

Sevgili yükselen Boğa burçları mart ayı gündeminiz sosyal çevre ilişkileriniz , arkadaşlıklarınız,  kazançlarınız ve umutlarınızla alakalı konularda olacak . 10 Mart balık burcundaki yeni ay ile yeni bir sosyal çevreye girebilir ve  bu sosyal çevre etkisiyle yeni kazançlar sağlayabilirsiniz. 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile sağlığınızla alakalı konularda ekstra dikkatli  olmalısınız bol su tüketin uzun süre ayakta kalmayın . Çalışma hayatıyla alakalı sonlanmalar da mümkün .

Sevgili  yükselen  İkizler burçları mart ayı  geneli kariyeriniz , ailevi konular ve  toplumsal imajınız ile  alakalı konular ön planda olurken 10 Mart Balık burcundaki yeni ay ile bu alanlarda  aldığınız yeni kararlar ile yola devam edeceksiniz . 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile çocuklarınızla alakalı konularda bir farkındalık kazanıp, yeni bir şeyler öğrenebilirsiniz . Bekar terazi burçları ise ilişkisi ile alakalı kararlar alabilir. Sorunlu aşk hayatınızda bitişler olabilir .

Sevgili yükselen Yengeç burçları mart ayı  gündeminiz eğitimle alakalı konular, hukuki süreçler, yurt dışı bağlantılı işler , dünyevi konular ,inançlarınız ve eşinizin yakın çevresiyle alakalı konularda sizi etkileyecek  .10 Mart Balık burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni kararlar almanız mümkün . 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile aile içi gerginlikler ,bilmediğiniz durumlar, aile büyüklerinin sağlığıyla alakalı konular gündeme gelebilir. Taşınma ,yer, şehir , ülke değişiklikleri  olabilir .

Sevgili yükselen Aslan burçları mart ayı  gündeminiz  sağlık sorunları , operasyonlar , borçlar ,ortaklı kazançlar, vergiler ,bankalarla alakalı konuları kapsıyor  . 10 Mart Balık burcundaki yeni ay ile bu konularda girişimler olabilir . 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması ile yakın çevre ilişkilerinizde gerginliklere  sebebiyet veren konuşmalar yaşanabilir . Kardeş ve kuzenlerinizin hayatındaki olaylar sizleri de etkileyebilir  . Bir eğitimin sonuna gelebilirsiniz. En önemlisi trafikte ekstra dikkatli olun .

Sevgili yükselen  Başak burçları mart ayı geneli ikili ilişkiler , ortaklıklar ve evliliğinizle alakalı konular gündeme gelecek . 10 Mart Balık burcundaki yeni ay ile ilişkinizle alakalı güzel gelişmeler için başlangıçlar yapabilirsiniz. 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile gelirlerinizle alakalı bir sonlanma olabilir . İşten ayrılma , öz değerlerinizi zedeleyen konular , beklenmedik borçlar gelirlerde sorun yaşamanıza sebebiyet verebilir .

Sevgili yükselen Terazi burçları mart ayı  gündeminiz çalışma ortamınız, sağlığınız, varsa evcil hayvanlarınızla alakalı konuları kapsıyor .  10 Mart Balık  burcundaki yeni ay ile diyete , spora başlamak ,yeni bir evcil hayvan edinmek ,yeni bir çalışma ortamında işe başlama ya da yeni çalışma arkadaşlarınız çalışma hayatına  katılması mümkün . 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile hayatınızda size hizmet etmeyen her şeyden vazgeçme eşiğine geleceksiniz ve sağlığınıza ekstra dikkat etmelisiniz .

Sevgili yükselen Akrep burçları mart ayı  gündeminiz çocuklarınız ,aşk hayatınız, hayattan keyif aldığınız alanlarla alakalı olacak . 10 Mart balık burcundaki yeni ay ile çocuklarınızla alakalı yeni kararlar , yeni bir ilişkiye başlamanız  ya da yeni bir hobiye başlamanız mümkün  . 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile annenizin  sağlık sorunları , kendi sağlığınız ile alakalı konular olabilir .  Arkanızdan dönen işlerin gün yüzüne çıkmasıda mümkün.

Sevgili yükselen Yay burçları mart ayı  gündeminiz eviniz , ailevi konular , aile büyüklerinizle alakalı olacak . 10 Mart Balık burcundaki yeni ay ile yeni bir eve taşınma , evinizde eşya değişikliği yapmak ,  aile büyükleriniz ile olan ilişkilerde güzel gelişmeler olabilir  .  25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile sosyal çevrenizde bazı arkadaşlarınızla ilişkinizi sonlandırmanız mümkün. Kariyerinizden gelen değer ve kazançlarda bir sonlanma olabilir .

Sevgili yükselen  Oğlak burçları mart ayı  gündeminiz yakın çevre ilişkileriniz , kardeş, kuzen, akrabalarınız ile alakalı konuları barındırıyor . 10 Mart Balık burcundaki  yeni ay ile bu insanların hayatındaki yeni başlangıçlar sizleri etkileyebilir .  Yeni bir işe imza atabilirsiniz , satış, pazarlama ,reklam tanıtım konularıyla alakalı girişimlerimiz olabilir .25 Mart Terazi burcundaki dolunay ile kariyeriniz ve ailevi konularda , hem patronlar hem aile büyüklerle gerginlikler yaşamanız mümkün. Toplumsal imajınızla alakalı bir farkındalık kazanacaksınız.

Sevgili yükselen Kova burçları mart ayı gündeminiz maddi konular,  kazançlarınız,  kendi değerinizle alakalı olacak . 10 Mart Balık burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni girişimler yapmanız mümkün. 25 Mart Terazi burcundaki ay tutulması  ile yurtdışı bağlantılı işler ve  hukuki süreçlerde  bir sonuçlanma olabilir . Eşinizin akrabaları ile gerginlikler yaşayabilirsiniz. Yaşam felsefeniz , inançlarınız  kayıplar vermenize sebebiyet verebilir .

Sevgili  yükselen  Balık burçları mart ayı sizlerin ön plana çıktığı , egonuzun yükseldiği bir ay olacak. 10 Mart burcunuzdaki yeni ay ile hayatın her alanında pozitif anlamda başlangıçlar yapabilirsiniz  . Yeni bir ilişkiye de başlamanız mümkün  çünkü  süreçte dikkat çekeceksiniz . 25 Mart Terazi burcunda ki ay tutulması  ile ilişkiler , ortaklıklar ve evliliğinizle alakalı konularda oluşan farkındalığınız gerginliklere sebebiyet verebilir . Taşınma  konuları gündeme gelirken , danışmanlık aldığınız kişiler ile uzlaşmak zor olabilir .