6 Temmuz 01:56’da Yengeç burcunun 14 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek yeni aylar yeni başlangıçlar yapmayı simgeler ve bu güzel bir yeni ay olacak.

Anne, ev, yuva, geçmiş aile konuları, vatan, aidiyet kurmak, korumak, kollamak, beslemek konuları da bu yeni ay ile daha yoğun hissedilebilir.

3-9 aksında gerçekleşen bu yeni ay yeni sözleşmeler, imzalar, eğitimle alakalı konularda yeni başlangıçlar ve haberler, yol, trafik durumu, araçlarla alakalı yeni düzenlemelere vurgu yapıyor.

Venüsyen yeni ay da ev, arsa, araç, kredileri ile alakalı gelişmeler olumlu anlamda olabilir.  Evlilik, ev, alım, satımı gibi konularda da imzalar atılabilir.

Anın yükseleni Boğa burcu bu da yine toprak, gayrimenkul, tarım, maddi konular ve sınır güvenlik konularında beraberinde getiriyor.

Bireysel anlamda bu yeni ay ile maziye bir özlem duyabiliriz, çocukluk arkadaşlarımız, kardeşlerimiz, akrabalarımız, kuzenlerimiz ön plana çıkabilir.

Sağlıkla alakalı konularda mide, sindirim sistemi, hassas olabilir ve gaz sancıları, mide şişkinlikleri yaşanabilir.

* Yeni ayın  sizleri nasıl etkilediğini öğrenmek için yükselen burcunuzu okumalısınız.

Sevgili Yükselen Koç burçları bu yeni ay ile ailevi konularda yeni başlangıçlar yeni kararlar gündeme gelebilir ve aile sıcaklığını yeniden hissedebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Boğa burçları bu yeni ay ile yakın çevre, kardeş, kuzen, akrabalarınızla alakalı güzel gelişmeler olabilir kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Sevgili Yükselen İkizler burçları bu yeni ay ile maddi konularda yeni başlangıçlar, yeni kararlar gündeme gelirken kendinizi daha değerli hissedeceksiniz.

Sevgili Yükselen Yengeç burçları bu yeni ay ile hayatın her alanında yeni başlangıçlar, kararlar alırken evlilik, taşınma, ev satın alma durumları gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Aslan burçları bu yeni ay ile bilinçaltı şifa çalışmaları, meditasyon, dua, ibadet etmek sizlere iyi gelebilir bu süreç kız arkadaşlarınızın desteğini hissedebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Başak burçları bu yeni ay ile sosyal çevre ilişkilerinizde, arkadaşlıklarınızda değerli hissetmek, geçmişi yâd etmek isterken çocukluk arkadaşlarınızla görüşebilirsiniz.

Sevgi Yükselen Terazi burçları bu yeni ay ile kariyeriniz ve toplumsal imajınızda yeni başlangıçlar yeni unvanlar gündeme gelirken ailevi konulara da ekstra önem vereceksiniz.

Sevgili Yükselen Akrep burçları bu yeni ay ile yurtdışı bağlantılı işler, seyahatler, hukuki süreçler, eşinizin yakın çevre, kardeş, kuzen, akrabaları ile alakalı güzel gelişmeler söz konusu olabilir.

Sevgili Yükselen Yay burçları bu yeni ay ile eşinizin ve ortağınızın gelirlerinde artış olurken sizin nafaka, kredi, bankalarla alakalı konularında da çözümler ve yeni başlangıçlar gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları bu yeni ay ile evlilik, ikili ilişkiler, ortaklık alanlarından yana şans ve fırsatlar yakalarken, yeni başlangıçlar gündeme gelebilir.

Sevgili Yükselen Kova burçları bu yeni ay ile günlük rutinleriniz, çalışma ortamınız, çalışma arkadaşlarınızla alakalı yeni kararlar yeni başlangıçlar söz konusu olurken, sağlığınıza da gereken özeni göstereceksiniz.

Sevgili Yükselen Balık burçları bu yeni ay ile yeni bir ilişkiye başlayabilir ya da evliyseniz çocuk haberi alabilirsiniz var olan çocuğunuzun hayatıyla alakalı gelişmeler gündeme gelebilir.