Vatandaşlar, tasarruf ve birikim sağlayabilmek adına bankaların sunduğu kampanya ve fırsatları araştırmaya devam ediyor. Bu kapsamda bir kampanya fırsatı da Albaraka’dan geldi. Albaraka, otomatik fatura talimatı veren müşterilerine 300 TL Worldpuan hediye kampanyasını başlattı. Peki bu kampanyadan kimler, nasıl yararlanabilir?

Türkiye’de birçok vatandaş, yüksek enflasyon ve yüksek döviz kurları ile birlikte peş peşe gelen zamların ardından, ihtiyaçlarını karşılamak adına uygun kampanya ve fırsatları araştırmaya başladı. Bu noktada ise bankaların sunmaya başladığı kampanya ve fırsat paketleri de ön plana çıktı. Bu doğrultuda kampanyasını duyuran Albaraka, müşterilerine özel olarak otomatik fatura talimatlarına 300 TL hediye Worldpuan kampanyasını duyurdu. Kampanya detayları neler, kimler yararlanabilir? İşte detaylar…

ALBARAKA’DAN 300 TL WORLDPUAN KAMPANYASI

Albaraka, resmi sitesinden yaptığı açıklama ile müşterilerine yönelik fatura ödeme talimatları karşılığında hediye Worldpuan kampanyasını duyurdu. Söz konusu kampanya dahilinde, Albaraka müşterileri Albaraka Mobil uygulaması ve İnternet Şube kanalı üzerinden otomatik ödeme talimatı vererek, avantajlardan yararlanabilecek.

Albaraka, söz konusu kampanyasında elektrik, su, doğalgaz, telefon ve internet faturalarını kapsayan her bir otomatik fatura talimatı için 50 TL ve toplamda 300 TL Worldpuan hediyesi sunuyor. İsteyenler, belirtilen kanallar üzerinden “Fatura Talimatları” menüsünden yeni talimat verebiliyor.

Albaraka müşterisi olmayanlar ise Albaraka Mobil uygulaması üzerinden “Müşteri Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak müşteri olma adımlarını tamamladıktan sonra söz konusu kampanyadan yararlanabiliyor.

KAMPANYA VE ÖDÜL TARİHLERİ

Albaraka tarafından 1 Eylül - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında otomatik fatura ödeme talimatı veren müşterilerine yönelik sunulan kampanyada her bir talimat için 50 TL, toplamda en fazla 6 talimat için 300 TL Worldpuan hediye ediliyor. Kampanya, sadece yeni tanımlanacak olan otomatik fatura ödeme talimatlarını kapsıyor ve daha önceden tanımlı olan talimatların iptal edilip yeniden talimat verilmesi durumunda kampanya kapsamına alınmıyor.

Söz konusu kampanyada Worldpuan hediyeleri 1 Şubat - 10 Şubat 2024 tarihleri arasında yapılacak ve bu kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabiliyor.