8 Mayıs sabah 6:22’de Boğa burcunun 18 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek.

Gökyüzünde Boğa burcundaki bu yeni ay ile bir boğa stelyumu oluşacak dolayısıyla da hayatımızda maddi konular, huzur, konfor, değerler, toprak, gayrimenkul, tarımla alakalalı konular ön planda olacaktır.

Bu yeni ayda iş, hizmet sektörü, bakım evleri, hastaneler, hapishaneler göçmenler ile alakalı iyileştirici olumlu yönde kararlar alınabilir.

Türkiye haritasının 11. evinde gerçekleşecek bu yeni ay ile bakanlar, kabine, sivil toplum kuruluşları ön plana çıkıyor ekonomik düzenlemeler bu süreçte konuşulabilir. Borsada dengesiz gidişat biraz uzun sürebilir.

İlişkiler adına gündem hızla değişebilir. Yeni başlayan ilişkilerde gündem güven, sadakat ve para olabilir. Ani evlilik kararlarını da  sıkça duyabiliriz.

Boğa burcu astroloji de boyun bölgesini temsil eder dolayısıyla bu süreçte ses telleri bademcikler boyun bölgesi ense ile alakalı rahatsızlıklar hafif de olsa gündeme gelebilir.

En çok etki alacak burçlar Boğalar- Akrepler ve Aslanlar- Kovalar olacak. Haritalarınızda +- 18 civarında gezegenleriniz varsa sizler de direkt etki alacaksınız.

Dolunayın sizleri nasıl etkilediğini öğrenmek için yükselen burcunuzu okumalısınız

Sevgili Yükselen Koç burçları bu yeni ay ile maddi anlamda şans ve fırsatları peş peşe yakalayabilirsiniz kendinizi daha iyi ve değerli hissedeceksiniz.

Sevgili Yükselen Boğa burçları geçmişe mazi diyeceksiniz, sizler için yeni bir sayfa açılıyor. Size iyi gelmeyen her şeyden arındığınız bir sürece giriyorsunuz.

Sevgili Yükselen İkizler burçları bilinç altınızda maddi konular, huzur, kendi sınırlarınızı korumak adına şifa çalışmaları yapabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Yengeç burçları yeni bir sosyal çevreye girebilir, var olan sosyal çevreniz ve dostluklarınızdan yana şans ve fırsatlar peş peşe gelebilir.

Sevgili Yükselen Aslan burçları kariyerinizde parlama zamanı üstlerinizin desteğiyle kariyerinizde yeni bir sayfa açabilirsiniz. Aile ilişkileri kuvvetlenebilir.

Sevgili Yükselen Başak burçları bu yeni ay ile yurt dışı seyahat planlarınızı aktifleştirebilirsiniz. Eğitim ve akademik anlamda girişimleriniz olabilir, hakkınızı aldığınız bir yeni ay olacak.

Sevgili Yükselen Terazi burçları yeniden doğdum diyebileceğiniz durumlar yaşayabilirsiniz. Ortağınızın ve eşinizin kazançlarınızdan yana şanslı olacaksınız.

Sevgili Yükselen Akrep burçları ilişkiler adına yeni başlangıçlar yapabilirsiniz, evlilik ve ortaklık konularından yana girişimleriniz destekleniyor.

Sevgili Yükselen Yay burçları çalışma ortamınızı taşıyabilirsiniz ya da bu ortamı yenilemek sizlere iyi gelecektir. Sağlığınızla alakalı konulara yönelebilirsiniz.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları hayattan keyif almak isteyeceksiniz. Ani bir ilişkiye başlayabilir ve  çocuklarınızın hayatında başarı dolu bir serüvene başlayabilirsiniz.

Sevgili Yükselen Kova burçları ailevi konular hayatınızda ön plana çıkıyor ve ev değiştirmek, taşımak, mülk satın almak konularında irade göstereceksiniz.

Sevgili Yükselen Balık burçları yakın çevrenizdeki insanlarla iletişiminiz daha iyi bir hal alabilir, yapacağınız kısa seyahatler size iyi gelecektir. Eğitimle alakalı konularda şanslı bir süreçtesiniz.