Bambaşka Biri dizisi Nuray kimdir gerçek adı ne? Fox Tv'nin Bambaşka Biri dizisinin oyuncuları arasında Nuray karakteri çok merak ediliyor. Bambaşka Biri dizisinde Nuray rolünde kim oynuyor? Bambaşka Biri dizisi oyuncuları arasında Nuray rolünü kim oynuyor? Polen Emre kimdir, nereli? Polen Emre oynadığı diziler, Polen Emre instagram hesabı, Polen Emre boyu ve kilosu, Polen Emre hakkında merak edilenler:

Bambaşka Biri dizisi Nuray kimdir? Bambaşka Biri dizisi Nuray gerçek adı ne?

bambaska-biri-nuray-kim-polen-emre-dizileri

Fox Tv'nin Bambaşka Biri oyuncuları çok merak ediliyor. Bambaşka Biri dizisinde Nuray rolünde kim oynuyor? Bambaşka Biri dizisi Nuray kim diye çok araştırılıyor. Bambaşka Biri dizisi Nuray gerçek adı ne? Dilerseniz Fox Tv'nin Bambaşka Biri dizisindeki Nuray karakterine yakından bakalım:

Bambaşka Biri dizisi Nuray kimdir?

Fox Tv'nin Bambaşka Biri dizisinin oyuncuları çok merak ediliyor. Bambaşka Biri dizisinde Nuray rolünde Polen Emre karşımıza çıkıyor. Bambaşka Biri dizisi oyuncuları listesindeki Polen Emre, Nuray rolünü oynuyor.

Bambaşka Biri Nuray kimdir? Bambaşka Biri dizisinde Nuray karakterini kim oynuyor?

Nuray, 30'lu yaşlarında bir kadındır... Uzun süredir umutla beklemektedir. Orta sınıf bir aileden gelmesine rağmen, varlıklı bir ailenin oğlu olan Tahir ile evlendirilerek hayal ettiği yaşama kavuşacağına inanmıştır.

Nuray için ailenin sevilmeyen gelini olması kaçınılmazdır, özellikle Şahinde ile aralarındaki çekişme bir türlü son bulmamıştır.

Leyla'nın hayatında veya evliliğinde artık bir heyecan kalmadığı doğru. Ancak, Tahir'in işlediği suçları gözleri görmez ve Leyla'yı kocasının hapse girmesinden sorumlu tutması gerçekten mantıksızdır. Leyla'nın bağımsızlığını kıskanması da saçmadır. Her bireyin kendi başarıları ve seçimleriyle ilgilenmekte özgür olduğunu unutmamalıyız.

Polen Emre kaç yaşında? Polen Emre doğum tarihi

Bambaşka Biri dizisi Nuray rolünü oynayan Polen Emre 32 yaşında. Oyuncu Polen Emre 1991 yılında Adana’da doğdu.

Polen Emre nereli

Bambaşka Biri dizisi Nuray karakterini canlandıran Polen Emre nereli diye çok merak ediliyor. Oyuncu Polen Emre Adana'da doğdu. İlk ve orta öğretimini de Adana’da tamamladı.

Polen Emre boyu ve kilosu

Güzel oyuncu Polen Emre 1.75 metre boyunda ve 54 kilodur.

Polen Emre oynadığı diziler ve filmler

Ünlü oyuncu, önceden sadece Bir Zamanlar Çukurova dizisinde rol aldı. Kendisi televizyon ekranlarından önce Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrolarında görev yapmaktaydı.

  • Bambaşka Biri (Nuray, 2023)

  • Bir Zamanlar Çukurova (Fadik, 2018-2020)

Bambaşka Biri Yasemin kimdir? Fox Tv Bambaşka Biri dizisi Yasemin kimdir? Gerçek adı ne? Begüm Akkaya oynadığı diziler Bambaşka Biri Yasemin kimdir? Fox Tv Bambaşka Biri dizisi Yasemin kimdir? Gerçek adı ne? Begüm Akkaya oynadığı diziler

Polen Emre instagram hesabı

@polenemre

Kaynak: HABER MERKEZİ