Bambaşka Biri oyuncuları kimler? Bambaşka Biri konusu ne? Merakla beklediğimiz Bambaşka Biri Pazar akşamı Fox TV ekranlarında oynayacak. 2023 yapımı dizi hakkında pek çok şey merak ediliyor. Dram ve aşk dizisi olarak tarif edeceğimiz Bambaşka Biri izleyiciler tarafından şimdiden çok beğenildi. Fox TV Bambaşka Biri oyuncuları kimler? Acaba Bambaşka Biri başrolünde kim oynuyor? Bambaşka Biri dizisinin konusu ne? Fox TV'nin merak edilen dizisi Bambaşka Biri dizisinin oyuncuları kimler, Bambaşka Biri konusu ne? Konusu ile merak çeken Bambaşka Biri dizisinin yönetmeni kim? Yakından bakalım:

Bambaşka Biri oyuncuları ve konusu

bambaska-biri-oyunculari-kimler-konusu-nedir

Türk dizilerinin dünya çapında birçok ülkede yayınlanan yapımcısı TİMS&B Productions tarafından üretilen Bambaşka Biri, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar'ın üstlendiği heyecan verici bir projedir. Tanıtımının yoğun ilgi görmesinin ardından set kareleri de büyük beğeni toplamıştır.

Merakla beklenen "Bambaşka Biri" dizisinin tanıtımı, uzun yıllar sonra Burak Deniz ve Hande Erçel'i bir araya getirmesiyle dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medya platformlarında kısa sürede 5 milyondan fazla izlenme elde ederek, en çok konuşulan yapımlardan biri olmayı başardı. Bu büyük ilgi, diziye duyulan heyecanın ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor.

Neslihan Yeşilyurt, rating rekorları kıran dizilere imza atan bir yönetmen olarak koltuğunda yer alırken, başarılı dizilerin ilgi odağı olan senaryolarını Ethem Özışık kaleme alıyor.

11 Eylül Pazartesi saat 20.00'de, Burak Deniz'in Kenan Öztürk karakterine ve Hande Erçel'in Leyla karakterine hayat verdiği "Bambaşka Biri" dizisinin ilk bölümüyle karşınızdayız. Türkiye'nin en ünlü haber spikerlerinden birini canlandıran Burak Deniz ve dişli savcı Leyla rolünde izleyicileri büyüleyen Hande Erçel ile bu dizi, kesinlikle kaçırılmaması gereken bir yapım olarak öne çıkıyor.

Heyecan dolu hikayesi ve başarılı oyunculuk performanslarıyla "Bambaşka Biri", televizyon ekranlarında fark yaratacak. Bu heyecanlı diziye şimdiden merakla beklemekten kendimizi alamıyoruz!

Bambaşka Biri başrol oyuncuları

Burak Deniz ve Hande Erçel, Bambaşka Biri dizisinin başrol oyuncuları olarak karşımıza çıkıyor. Dilerseniz dizinin tam oyuncu kadrosuna ve dizideki karakterlere de göz atalım:

Bambaşka Biri oyuncuları kimler?

Fox TV'nin Bambaşka Biri oyuncu kadrosu şöyle:

  • Leyla Gediz (Hande Erçel)

  • Kenan Öztürk (Burak Deniz)

  • Turan Öztürk (Cem Davran)

  • Ekrem Gediz (Muttalip Müjdeci)

  • Şahinde Gediz (Gülçin Hatıhan)

  • Nevin Öztürk (Berrin Arısoy)

  • Tahir Gediz (Uğur Uzunel)

  • Yasemin (Begüm Akkaya)

  • Nuray (Polen Emre)

  • İdris (Menderes Samancılar)

Bambaşka Biri dizisinin konusu ne?

Bambaşka Biri dizisinin konusu şöyle:

Ormanda vahşice işlenen bir cinayet genç savcı Leyla (Hande Erçel) ile hırslı gazeteci Kenan’ın (Burak Deniz) yollarını kesiştirir.

Katil, sesinin duyurmak için Kenan’ı seçer. Böylece haber spikeri Kenan ile savcı Leyla sürekli bu soruşturmada yan yana gelirler.

Bambaşka Biri nerede çekildi?

Çok merak edilen Bambaşka dizisi İstanbul’da çekildi.

Bambaşka Biri dizisinin yönetmeni kim?

Dizinin yönetmeni Neslihan Yeşilyurt. 1978 İstanbul doğumlu olan yönetmen 2001 yılında Vay Anam dizisinde yönetmen yardımcısı olarak kamera arkasında kariyerine başladı. Sonrasında Derdest, Binbir Gece, Yol Arkadaşım, Muhteşem Çift dizilerinde yönetmen yardımcılığı yaptı.

2011 yılında Canım Babam dizisinde yönetmenlik koltuğuna oturdu. Adını Feriha Koydum, Hatırla Gönül, Kara Yazı, Yasak Elma ve Sadakatsiz dizilerini yönetmiştir.

Bambaşka Biri konusu gerçek mi?

Şimdilik Bambaşka Biri hakkında çok fazla bilgi verilmedi. Hikayemiz başka bir diziden veya kitaptan alınmış mı bilemiyoruz. Belki de bir gerçek hayat hikayesinden esinlenilmiştir.

Kaynak: HABER MERKEZİ