Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in eğlenceli ve lezzet dolu dünyasına damga vuran yeni bir yarışmacı, Diyarbakırlı Hatice, Ramazan sofralarına özel menüsüyle izleyicileri büyüledi. Bu hafta 75 bin TL'lik büyük ödül için rekabetin kızıştığı Yemekteyiz'in ilk gününde Hatice, Diyarbakır mutfağından esinlenerek hazırladığı yemekleriyle adeta bir şölen sundu. Hem güzellikleriyle hem de iddialı mutfak becerileriyle dikkat çeken Hatice, rakipleri arasında kendine özel bir yer edindi. Yemekteyiz Hatice'nin performansı, izleyiciler tarafından heyecanla beklenirken, sofrasındaki lezzetleriyle nasıl bir izlenim bıraktığı merak konusu oldu. Yarışmanın bu iddialı yarışmacısının bir sonraki performansı, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya aday.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Hatice Kimdir?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in heyecan dolu sofralarında bu haftanın ilk günü, Diyarbakırlı Hatice'nin iddialı lezzetleriyle açıldı. Hatice, Ramazan sofralarına özgü nefis Diyarbakır usulü yemekleriyle adeta damakları şenlendirdi. Bu hafta 75 bin TL'lik büyük ödül için rekabetin kızıştığı Yemekteyiz'de Hatice, mutfakta sergilediği performansla adından söz ettirdi.

Hatice'nin Diyarbakır mutfağından esinlenerek hazırladığı menü, rakipleri tarafından "1 TL etmez" şeklinde eleştirilse de Hatice'den gelen sert bir yanıtla herkesi şaşırttı. Hatice, "Benim yemeklerimi yedikten sonra bence eve gittiğinde karısının yemeklerini yiyemeyecek" ifadelerini kullandı.

Yemekteyiz Hatice, sadece mutfakta değil, güzelliği ve güçlü sesiyle de dikkat çekiyor. Diyarbakırlı yarışmacı, yarışmanın Instagram hesabında da kendine özel bir hayran kitlesi oluşturdu. 11 Mart Pazartesi günü yapılan puanlamaların ardından Yemekteyiz Hatice'nin performansı ve puanları merak konusu oldu. Bu iddialı yarışmacının bir sonraki performansıyla ne gibi lezzetler sunacağı, izleyiciler tarafından büyük bir merakla bekleniyor.