Magazin ve televizyon dünyasının en çok konuştuğu isimlerden Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım çifti evleniyor. Bir süredir aşk yaşayan ünlü oyuncular mutlu giden birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar verdi. Ünlü oyuncu Kaan Yıldırım, geçtiğimiz hafta sevgilisi Pınar Deniz ile İngiltere tatiline çıkmıştı. Tatilde sürpriz evlenme teklifi yapan Kaan Yıldırım’a sevgilisinden gelen yanıt “Evet” oldu.

Birlikte çıktıkları tatilden mutlu anlarını sosyal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncuların hayranları da bu mutluluğa ortak oldu. Çok mutlu oldukları belli olan ünlü çiftin evlilik kararı sonrası Pınar Deniz’in tektaşı merak ediliyordu. Geçen hafta evlilik teklifi alan Pınar Deniz, bu sefer yeni paylaşımlarında tektaşını gösterdi.

PINAR DENİZ’E GÖRÜMCESİNDEN JEST

Kanal D ekranlarından yayınlanan Yargı dizisinin yıldız oyuncusu Pınar Deniz sosyal medya paylaşımlarına ara vermeden devam ediyor. Pınar Deniz evlilik teklifi aldığını paylaştıktan sonra güzel oyuncunun hayranları bir kez daha mutluluk dileklerinde bulundu. Öte yandan Pınar Deniz’in müstakbel görümcesi Nilüfer Yıldırım’dan gelen jest sosyal medyada çok konuşuldu.

Nilüfer Yıldırım, güzel oyuncu Pınar Deniz’in bir fotoğrafını paylaştı. “Yaz özeti” notuyla peş peşe paylaştığı bu pozlar sosyal medyada beğeni topladı. Bodrum ve Yunanistan tatilinden sonra rotayı İngiltere’ye çeviren ünlü oyuncular sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmüyor.

PINAR DENİZ’İN TEKTAŞLI FOTOĞRAFINA BEĞENİ YAĞDI

Pınar Deniz’in sevgilisini de etiketlediği bir gönderide mutluluktan ağlarken görülmesi ve “İşte öyle bir şey... 06.08.23” notu sosyal medyada büyük ilgi görmüştü. Pınar Deniz ile peş peşe fotoğraflarını paylaşan Kaan Yıldırım ise “Senin bana nasip olman, şahsi hayatımın en değer biçilmez talihidir” notunu düşerek bir paylaşım yaptı. Bu karelerde Pınar Deniz’in tektaşının görünmesi sosyal medyada büyük ilgi topladı.