Yan Oda dizisinin çekici atmosferine renk katan karakterlerden biri olan Taylan'ın ardındaki isim, genç ve başarılı oyuncu Onur Seyit Yaran'dır. İstanbul'da doğan, Best Model of Turkey 2016 birinciliği ile dikkat çeken ve lisanslı bir futbolcu olarak da spor dünyasında adını duyuran Yaran, şimdi ise oyunculuktaki başarısını Yan Oda'da Taylan karakteriyle sürdürüyor. İzleyicileri etkilemeyi başaran bu çekici ismin hayatına ve kariyerine daha yakından bir göz atalım.

Onur Seyit Yaran Kimdir?

Yan Oda dizisinin merakla beklenen karakterlerinden biri olan Taylan, genç ve başarılı oyuncu Onur Seyit Yaran tarafından canlandırılıyor. 13 Ocak 1995 tarihinde İstanbul'da doğan Onur Seyit Yaran, hem Best Model of Turkey 2016 birinciliği hem de spor geçmişi ile tanınan bir isimdir. Spor Akademisi Spor Yöneticiliği Bölümü'nde eğitim gören Yaran, aynı zamanda uzun bir süre lisanslı futbolcu olarak da aktif olarak yer almıştır.

Oyunculuk kariyerine 2018 yılında "Kalk Gidelim" dizisi ile adım atan Onur Seyit Yaran, daha sonra "Vuslat" dizisinde rol alarak yeteneklerini ekranlara taşımıştır. Ancak gerçek çıkışını, Kardeşlerim dizisi ile yakalayan genç oyuncu, şimdi ise Yan Oda dizisinde Taylan karakteri ile izleyicilerle buluşuyor.