Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümleriyle izleyicileri heyecanlandırmaya devam ediyor. Son olarak dizide Mazlum karakteriyle karşımıza çıkan Nazmi Kırık, performansıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Ferit ile Seyran arasındaki ilişkiye bomba gibi düşen Mazlum'un hikayesi merak konusu oldu. İşte Yalı Çapkını dizisinde Mazlum'un rol aldığı yeni dönem ve Nazmi Kırık'ın kariyeri...

Yalı Çapkını Mazlum Kimdir?

Yalı Çapkını dizisinin yeni bölümlerinde Seyran ve Ferit'in ilişkisini derinden etkileyen Mazlum karakteri, Kazım'ın en yakınlarından biri olarak hikayeye dahil oluyor. Yıllar süren düşmanlıkların ortasında yer alan Mazlum, Esme ile ilişkisiyle de dikkat çekiyor.

Nazmi Kırık Kimdir?

1976 yılında Diyarbakır'da doğan Nazmi Kırık, tiyatro ve dans çalışmalarıyla başladığı sanat hayatında pek çok projede yer aldı. Ankara'nın Dikmeni dizisiyle geniş kitlelerce tanınmaya başlayan Kırık, sinema ve dizi projelerinde önemli roller üstlendi. Türkiye ve Almanya'da çalışmalarına devam eden Kırık, Yalı Çapkını dizisiyle ekranlara geri dönüyor.

Nazmi Kırık, kariyerinde Güneşe Yolculuk, Fotoğraf, Küçük Özgürlük, Sıfır Kilometre, Organize İşler, Beynelmilel gibi önemli projelerde yer aldı. Ankara'nın Dikmeni dizisindeki performansıyla geniş bir hayran kitlesi edinen Kırık, Yalı Çapkını dizisiyle yeni bir döneme imza atıyor.

Editör: Haber Merkezi