Kanal D'nin yeni dizisi "Yalan", izleyicilerle buluştuğu ilk bölümünde merak uyandıran karakterlerle dikkatleri üzerine çekti. Bu karakterlerden biri de genç oyuncu Eylül Tumbar'ın canlandırdığı Duru oldu. Melike'nin kızı olarak karşımıza çıkan Duru'nun hikayesi ve Eylül Tumbar'ın oyunculuk performansı, izleyicilerin ilgisini çekmeye başladı. Yalan dizisinin başlangıcıyla birlikte, Duru'nun yaşamı ve karakterinin gelişimi, dizinin takip edilen unsurlarından biri haline geldi.

Yalan Duru Kimdir?

27 Mayıs Pazartesi günü ekrana gelen Yalan dizisinde, Melike'nin kızı Duru karakteriyle izleyici karşısına çıkan Eylül Tumbar, duygusal ve doğru bir karaktere hayat veriyor. Varlıklı bir ailenin çocuğu olduğunu düşünen Duru'nun, gerçekleri öğrenmesiyle hayatı tamamen değişiyor. Melike'nin dönüşüyle birlikte, Duru'nun yaşamı adeta altüst oluyor.

Eylül Tumbar Kimdir?

İzmir'de 2002 yılında doğan Eylül Tumbar, genç yaşına rağmen dikkat çeken bir oyunculuk kariyerine sahip. İzmir Ekonomi Üniversitesi Sinema ve Dijital Medya Bölümü'nde eğitim alan Tumbar, Netflix yapımı "Biz Kimden Kaçıyorduk Anne" dizisiyle dikkatleri üzerine çekti. Ardından TRT 1 yapımı "Kendi Düşen Ağlamaz" dizisinde Alize karakterini canlandırdı. Yeni durağı olan "Yalan" dizisiyle başarı grafiğini daha da yukarılara taşıyan genç oyuncu, izleyicilerin beğenisini kazanıyor.

Aslan burcu olan Eylül Tumbar, 1.69 metre boyunda ve 51 kilogram ağırlığındadır. İzmirli olan genç oyuncu, doğaçlama yeteneği ve sahne performansıyla da dikkat çekmektedir. Eylül Tumbar'ın Yalan dizisindeki performansı ve Duru karakterinin hikayesi izleyiciler tarafından merakla takip edilmektedir.

Editör: Haber Merkezi