ATV ekranlarının merakla beklenen yeni dizisi Yaban Çiçekleri, ilk bölümüyle izleyicileri ekran başına kilitledi. 25 Mart Pazartesi günü başlayan macera, zengin karakter galerisi ve sürükleyici hikayesi ile dikkatleri üzerine çekti. Dizinin en çok merak edilen karakterlerinden biri olan Berna Ataman, Büşra Pekin'in usta oyunculuğuyla hayat buluyor. Hırslı, içten pazarlıklı ve hedeflerine ulaşmak için her yolu deneyen bir karakter olan Berna, şimdiden izleyicilerin ilgisini çekmeyi başardı. Peki, ekranların sevilen yüzü Büşra Pekin kimdir ve Yaban Çiçekleri'ndeki bu karmaşık karakteri nasıl canlandırıyor? İşte Büşra Pekin ve canlandırdığı Berna karakteri hakkında merak edilenler…

Yaban Çiçekleri Berna Kimdir?

ATV'nin büyük bir merakla beklenen yeni dizisi Yaban Çiçekleri, 25 Mart Pazartesi günü izleyici karşısına çıktı ve dizi severlerin beğenisini topladı. Yaban Çiçekleri'nin renkli karakterleri arasında özellikle Berna Ataman dikkat çekici bir yer edindi. Büşra Pekin tarafından canlandırılan Berna karakteri, hırslı, içten pazarlıklı ve amacına ulaşmak için her yolu mubah gören biri olarak izleyiciyle buluştu. Peki, bu dikkat çekici karaktere hayat veren Büşra Pekin kimdir? İşte detaylar…

Büşra Pekin Kimdir?

30 Haziran 1982'de Suudi Arabistan'da dünyaya gelen Büşra Pekin, Amerika Birleşik Devletleri'nde Lake Side High School'da eğitim aldıktan sonra Türkiye'ye dönerek Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü'nden mezun oldu. 2002 yılında En Son Babalar Duyar dizisiyle ekranlara adım atan Pekin, BKM Mutfak çatısı altında birçok projede yer aldı.

Büşra Pekin, kariyeri boyunca birçok başarılı dizi ve filmde rol aldı. En Son Babalar Duyar, Hayat Bilgisi, Bir Demet Tiyatro, Fırtına gibi dizilerdeki performanslarıyla tanındı. Çok Güzel Hareketler Bunlar programı ile komedi yeteneğini sergileyen Pekin, aynı zamanda Muhteşem Yüzyıl, Aşağı Yukarı Yemişlililer, Kardeş Payı gibi yapımlarda da beğeni topladı. Sinema alanında ise Kutsal Damacana, Mucize, İtirazım Var, Kolonya Cumhuriyeti gibi filmlerde izleyicilerin karşısına çıktı.

Büşra Pekin'in özel hayatı hakkında kamuoyuna yansıyan çok fazla bilgi bulunmamaktadır. Oyunculuk kariyeri kadar özel hayatını da dikkatle koruyan Pekin, projeleri ve sahne çalışmalarıyla adından söz ettirmeye devam ediyor.

Yaban Çiçekleri dizisindeki Berna Ataman karakteriyle yeniden izleyici karşısına çıkan Büşra Pekin, performansı ve karizmasıyla dizi severlerin beğenisini kazanmış durumda. Hırslı ve neşeli karakteriyle dikkat çeken Berna, dizinin ilerleyen bölümlerinde nasıl bir yol izleyecek, merak konusu. Büşra Pekin'in yetenek dolu oyunculuğu, bu karakteri daha da unutulmaz kılacak gibi görünüyor.