Uşak Gençlik Merkezi Toplantı salonunda yapılan Olağan Genel Kurulda tek aday Osman Kocabıyık seçimlerde 3 yıl daha ASKF başkanı oldu. Seçimlere Uşak İl Genel Meclisi Başkanı Kadir Uslu ve Uşak Belediye Başkan yardımcıları Halil Arslan, Reyhan Aydın, Serdar Arıcan ve amatör Spor Kulüpleri temsilcileri katıldı.  

Askf Usak

Osman Kocabıyık seçim sonrasında  şunalrı söyledi, “Uşak’ta 3 yıl içinde bin 800’den fazla maç oynatarak bir rekor kırdık. Özellikle son yıl içindeki yoğun bir maç temposuna ve Türkiye Şampiyonasının birinci ve ikinci kademe maçlarının Uşak’ta yapılmasına bizim için önemli bir organizasyondu.   İki hafta önce Türkiye’nin çeşitli illerinden 26 takımın Uşak’a geldi.  Bunların Uşak’a ekonomik olarak katkısı paha biçilmez en az 3-4 milyon lira para bıraktılar. Bütün oteller doluydu, tabi bütün bunlar federasyonumuzun katkılarıyla gerçekleşti. Lisanslı futbolcu sayısını 3 yılda neredeyse 3’e katlayarak 2 bin 500 civarına yükselttik. Hatta 11 ile 14 yaş gruplarında şu ana kadar il ve ilçelerde dahil olmak üzere 6 bin 500’e yakın bir futbolcu kapasitesi var resmi ve gayri resmi maçlarda oynayan sporcumuz var”dedi.

Seçim Sonrası ASKF Yönetimi Şöyle Oluştu;

Başkan: Osman Kocabıyık

Başkan Yardımcıları:  Niyazi Erdoğan, Rüstem Elan

Genel Sekreter  : Oktay Alat

Yönetim Kurulu Üyeleri: Hasan Mercan, Mustafa Atalay, Hakan Arslan, Erol Tosun, Levent Aksu, Basri Tufan, Ünal Aslan, Hasan Develi, Mehmet Kartal.

Muhabir: Mehmet Karadağ