Timur Ertürk İlkokulu öğrencileri, Akıl ve Zeka Oyunları turnuvasında büyük bir başarı elde etti. Buğlem Kara ve Ayça Börekcioğlu, Mangala ve Equilibrio kategorilerinde il birincisi olarak öne çıktı. Bu iki yetenekli öğrenci, stratejik düşünme becerileriyle kendi alanlarında zirveye çıkarak okullarını ve öğretmenlerini gururlandırdı.

Akıl ve Zekâ Oyunları turnuvasındaki etkileyici zaferlerin yanı sıra, Timur Ertürk İlkokulu'ndan okuldan bir diğer öğrenci olan Mustafa Ayhan Altıngül, Türkiye Karate Şampiyonası'nda 45 kg kategorisinde üçüncülük elde etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, başarı elde eden öğretmen ve öğrencileri onurlandırmak amacıyla makamında ağırlayarak hediyeler takdim etti.

Ziyaret sırasında öğrenciler ve öğretmenler, elde ettikleri başarıdan dolayı İl Milli Eğitim Müdürü tarafından tebrik edildi. İl Milli Eğitim Müdürü Bülent Şahin, onların emeklerine, kararlılıklarına ve dikkat çekici başarılarına duyduğu samimi takdiri dile getirerek; “Öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi başarılarından ötürü tebrik eder; çalışmalarında üstün başarılar dileriz.” Açıklamalarına yer verildi.

Editör: Öyküm Yavuz