Son dönemde adı sıkça gündeme gelen ve tartışmaları beraberinde getiren isimlerden biri olan Taner Tolga Tarlacı'nın hayatı, merak konusu olmaya devam ediyor. Almanya'da doğup büyüyen, Türkiye'de eğitim alan ve sonrasında Kıbrıs'a yerleşen Tarlacı'nın yaşam öyküsü, birçok skandalla dolu detaylar içermektedir. Peki, Taner Tolga Tarlacı hapiste mi? Nerede ve neden hapiste? İşte, detaylar...

Taner Tolga Tarlacı Kimdir?

Almanya'nın Hamburg şehrinde 2 Eylül 1984 tarihinde doğan Taner Tolga Tarlacı, aslen Kayserili olup çocukluk yıllarını Almanya'da geçirmiştir. Ailesiyle birlikte Mersin'e taşındıktan sonra, Kıbrıs'a yerleşmiş ve Girne Amerikan Üniversitesi'nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümünden mezun olmuştur. Tarlacı, özellikle ünlü isimleri kafes dövüşüne davet etmesi ve 2011 yılında katıldığı Survivor ile tanınmıştır.

Hapiste mi, Nerede ve Neden Hapiste ?

Türkiye'de işlediği suçlardan dolayı yakalanmaktan kaçan Tarlacı, GKRY'ye sığındı. Ancak burada da gasp suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi. Ayrıca, yabancı bir kadına tecavüz suçlamasıyla da karşı karşıya kalan Tarlacı, 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Özellikle Acun Ilıcalı ile yaşadığı para anlaşmazlığı ve tehditler nedeniyle de mahkemelik olmuştur.

Taner Tolga Tarlacı'nın yaşam öyküsü, ülkede ve yurtdışında gündemi sarsan olaylarla doludur. Skandallarla dolu geçmişi ve yaşadığı hukuki süreçler, kamuoyunun dikkatini çekmektedir.