Son yıllarda Türkiye'nin medya sektöründe adını sıkça duyuran Ezgi Toper, televizyon ekranlarında enerjisiyle ve profesyonel sunumuyla dikkat çeken bir isim haline gelmiştir. Ankara doğumlu olan ve Gazi Üniversitesi'nden Uluslararası İlişkiler bölümü mezunu olan Toper, kariyerine spor iletişimi alanında adım atmış ve kısa sürede medya dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. 1989 doğumlu olan Ezgi Toper, 35 yaşında olup, başarıları ve işindeki tutkusuyla izleyicilerin gönlünde taht kurmuştur. Televizyonculukta gösterdiği üstün performansı ve yayın hayatına getirdiği yeniliklerle, Türkiye'nin tanıdık yüzlerinden biri olmayı başarmıştır.

Ezgi Toper Kimdir?

Ezgi Toper, 4 Eylül 1989 tarihinde Ankara'da doğmuş ve aslen Ankaralıdır. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Medya kariyerine adım atan Toper, spikerlik yolculuğuna Eurosport TV'de başlamış ve ardından çeşitli platformlarda sunuculuk yapmıştır. 2012 yılında Kadir Has Üniversitesi'nde Spor İletişim Sertifikası alan Toper, spor ve medya alanlarındaki ilgisiyle dikkat çekmektedir. Milliyet gazetesinin internet yayınları ve Skorer TV'de sunuculuk deneyimi yaşayan Toper, daha sonra A Spor'a geçiş yaparak sunuculuk kariyerini bu kanalda sürdürmektedir.

2024 yılı itibarıyla 35 yaşında olan Ezgi Toper, enerjisi ve profesyonelliğiyle her programda izleyicilerin beğenisini kazanmaktadır. Ankara doğumlu olan Ezgi Toper, kariyerine başladığı şehrinde doğup büyümüş ve medya dünyasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Ezgi Toper'in televizyon ekranlarındaki başarılı sunuculuk kariyeri ve medya alanındaki etkin rolü, onu Türkiye'nin tanınmış isimlerinden biri haline getirmiştir. Dinamik kişiliği ve alanında gösterdiği başarılarla izleyicilerin takdirini kazanan Toper, gelecekte de medya dünyasında önemli adımlar atmaya devam edecektir.

Editör: Haber Merkezi