Şubat ayı gündemi biraz yoğun olacak gezegenlerin hız kazanması hızlı düşünüp, hızlı karar vereceğimiz, toplumsal konular ile ilgileneceğimiz, kollektif bilincin ön plana çıkacağı bir ay bizi bekliyor .

Şubat ayı gezegen transitlerinin, burçlara etkileri yükselen burcunuza göre okumalısınız .

Sevgili yükselen Koç burçları Şubat ayının ilk yarısı gündeminiz sosyal çevreniz kazançlarınız gelecek hedefleriniz planlarınız ile alakalı olacak hemen 9 Şubat‘ta Kova burcundaki yeni ay ile bu alanlarda bir takım yeni kararlar alıp başlangıçlar yapabilirsiniz .

Ayın ikinci yarısında yalnız kalmak içe dönmek işlerinizi geri planda yürütmek o size iyi gelebilir .

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile iş hayatınızda sorunlar görünür hale gelebilir stresi yönetip , bağırsak sağlığınıza özen göstermelisiniz.

Sevgili yükselen Boğa burçları Şubat ayının ilk yarısı toplumsal statünüzde ve  kariyerinizde daha görünür olduğunuz güçlendiğiniz bir süreç yaşayacaksınız.

9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile kariyerde yeni girişimleri destekleyen durum ve olaylar yaşayabilirsiniz.  Ayın ikinci yarısında daha çok sosyalleştiğiniz, kazançlarınızı arttırdığınız, bir kulüp dernek ile işbirliği yaptığınız bir süreç olabilir.

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile aşk hayatınız, çocuklarınızın düzeni ve beslenmesi ile alakalı konularda bazı kararlar alabilirsiniz .

Sevgili yükselen İkizler burçları şubat ayının ilk yarısı yurtdışı bağlantılı işleriniz , seyahatleriniz davalarınız ,eğitim, akademik konular, vizyonunuza yatırımlarınız ile alakalı gündemleriniz olacak.

9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile bu  alanlarda yeni başlangıçlar ,yeni planlar yapmanız mümkün.

Ayın ikinci yarısında toplumsal statünüz, kariyeriniz, patronlarınızla alakalı sorumluluklarınız ön plana çıkıyor .

24 Şubat Başak burcundaki yeni ay ile ailevi konularda bir sonlanma enerjisi söz konusu olacak taşınma, yer değişikliği, aile büyüklerinin sağlık sorunları gibi konular gündeme gelecek.

Sevgili yükselen Yengeç burçları Şubat ayının ilk yarısı ortaklı kazançlar, eşinizin gelirleri, vergiler bankalarla alakalı gündemler sizi meşgul edecek.

9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile yeni bir borçlanma yeni bir ek gelir gündeminiz olabilir. Ayın ikinci yarısında seyahatler, hukuksal süreçler, eğitim, akademik konular, eşinizin akrabaları ile alakalı konular gündeminizde olabilir.

24 Şubat Başak burcundaki yeni ay ile yakın çevrenizin de ki kişilerin hayatında ki sorunlar  ile ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz .

Sevgili yükselen Aslan burçları Şubat ayının ilk yarısı ikili ilişkiler, evliliğiniz, ortaklığınız, taşınma , açık düşmanlıklara maruz kalma ve danışarak  yönettiğiniz konuları kapsıyor .

9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile bu  alanlarda yeni girişimler yapmak için karar alabilirsiniz.

Ayın ikinci yarısında maddi konular gündeminizde olacak banka, vergi, ek gelir, ortağınızın ve eşinizin kazançları ile alakalı konular olacak.

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile maddi konularda farkındalık yaşayarak ,yüzleşeceğiniz durumlar olabilir. İş değişikliği ve beklenmedik ödemelerde gündemde.

Sevgili yükselen Başak burçları Şubat ayının ilk yarısı çalışma ortamınız, sağlığınız ve günlük  rutinlerinizle alakalı konular gündeminizde yer alacak. 9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile hastaysanız bir tedaviye, belki diyeti ya da yeni bir işe başlama durumunuz söz konusu olabilir .

Şubat Ayı’nın ikinci yarısı ikili ilişkiler ortaklıklar gündeminizde olabilir .

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile bedensel, psikolojik  ve çevresel olarak sağlıklı yaşama adım atacaksınız  .

Sevgili yükselen Terazi burçları Şubat ayının ilk yarısı çocuklarınız ,aşk hayatınız, hobileriniz ,sosyal alanlarınız ,borsayla alakalı konular gündeminizde olacak. 9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile bu alanlarda bir takım yeni kararlar alıp harekete geçmek isteyeceksiniz .

Şubatın ikinci yarısı çalışma ortamınız ve sağlığınızla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. 24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile çalışma arkadaşlarınızla gerilebilirsiniz çalışma ortamınız da bir değişiklik olabilir sağlığınızı ekstra özen göstermelisiniz .

Sevgili yükselen Akrep burçları Şubat ayının ilk yarısı gündeminiz ailevi konular, aile büyükleriniz, taşınma ,yer değişikliği evin düzeni ile alakalı konular olacak .  9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile bu alanlara yeni  bir düzen getirmek isteyebilirsiniz.

Şubat ayının ikinci yarısı çocuğunuz, aşk hayatınız, sosyalleştiğiniz, kalabalıkların içine girdiğiniz bir süreç olacak. 24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile sosyal çevre ilişkilerinizde farkındalık kazanabilirsiniz özellikle bazı arkadaşlıkları bitirme kararı alabilirsiniz .

Sevgili yükselen Yay burçları Şubat ayının ilk yarısı yakın çevre ilişkileriniz, kardeş ,kuzen, akrabalarınız, iletişimsel konular, fikirleriniz ,satış, pazarlama ,reklam, tanıtım konularıyla alakalı gündemleriniz olacak . 9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile bu alanlarda yeni projeler tasarlayıp, yeni kararlar  alabilirsiniz  belki araç değiştirme gibi gündemleriniz olabilir.

Şubat ayının ikinci yarısında ailevi konular ve aile büyüklerinizle alakalı konular gündeme gelirken evinize yeni bir düzen getirebilirsiniz .

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile kariyerinizde bir konunun açığa çıkması ve  üstlerinizle gerilmeniz mümkün,  anne sağlığı yine bu süreçte gündeminiz olabilir.

Sevgili Yükselen Oğlak burçları Şubat ayının ilk yarısı maddi konularda  gündemleriniz  olacak. 9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile yeni birikim, yeni kazanç, yeni gelir kapıları, oluşturmanız mümkün.

Şubat ayının ikinci yarısı yakın çevrenizle olan ilişkileriniz sizin için önem kazanacak , bu süreç kardeşlerinizin ve kuzenlerinizin hayatındaki başarılar  gündem olurken sizlerde yeni sözleşmelere imza atıp , yeni bir araç satın alabilirsiniz.

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile eğitimle alakalı bir konunun finali ,eşin yakın çevresi, kardeş ,kuzen, akrabalarıyla fikir çatışmaları , seyahat planları ve davalar gündeminizde olabilir.

Sevgili yükselen Kova burçları Şubat ayının ilk yarısı merkezinize  kendinizi alacaksınız girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı olabilirsiniz.  9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile hayatın her alanında yeni kararlar alabilirsiniz beslenme ,sosyal çevre, aşk hayatı ,evlilik, ilişkiler gibi .

Şubat ayının ikinci yarısında maddi konular gündeminizde olurken kazançlı  çıkacağınız durumlar yaşayabilirsiniz.

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile  bankalar, vergiler ,ortağınızla olan kazançlarınız ve sağlık sorunları gündeminizde olabilir.

Sevgili  yükselen Balık burçları Şubat ayının ilk yarısı içinize dönmek, inzivaya çekilmek  size iyi gelebilir, enerjiniz  düşük olacak ,bağışıklığınızı ekstra dikkat etmeniz gerekiyor. 9 Şubat Kova burcundaki yeni ay ile herhangi bir konuda harekete geçmemenizi  tavsiye ederim.

Şubat Ayı’nın ikinci yarısı gücünüzü toplayıp sosyalleştiğiniz ,daha görünür olduğunuz, kendinizi merkeze aldığınız bir süreç başlıyor, ego savaşlarına girmemeye özen gösterin.

24 Şubat Başak burcundaki dolunay ile ikili ilişkiler, ortaklık ,evlilikle alakalı konularda biraz gergin enerjiler söz konusu sakin kalmaya özen gösterin  ve burada farkındalık oluşturmak daha doğru olur.