Serdar Öktem, son zamanlarda adı medya ve kamuoyuyla sıkça anılan isimlerden biri haline geldi. Özellikle Ülkü Ocakları eski başkanı Sinan Ateş'in cinayetiyle bağlantılı olduğu düşünülen ve tutuklanan avukat Serdar Öktem'in hayatı, kariyeri ve tutukluluk süreci merak konusu oldu. Bu bağlamda, Serdar Öktem'in kim olduğu, nereli olduğu, mesleği ve cezaevindeki durumu hakkında detaylı bilgiler araştırılmaya başlandı. İşte, Serdar Öktem'in yaşamına dair merak edilen detaylar...

Serdar Öktem Kimdir?

Serdar Öktem, özellikle MHP'ye bağlı Ülkü Ocakları'nın eski başkanı Sinan Ateş'in cinayetiyle ilişkilendirilen tutuklu sanıklardan biridir. Öktem, avukatlık mesleğini icra eden ve kendi hukuk bürosu olan Öktem Hukuk Bürosu'nun sahibi olan birisidir. Eğitimini tamamladıktan sonra avukatlık kariyerine başlayan Öktem, Malatya kökenli olup Türk futbol takımı Galatasaray'ın üyesidir. Özellikle MHP'ye yakınlığıyla tanınan Öktem, siyasi arenada da yer almış ve MHP'nin İstanbul 3. Bölge 13. sıra milletvekili adayı olarak gösterilmiştir. Serdar Öktem'in yaş bilgisi kamuoyunda belirtilmemiştir. Öktem, Malatya kökenlidir. Serdar Öktem, Türk avukat ve siyasetçidir. Kendisi avukatlık mesleğini icra etmektedir.

Serdar Öktem Neden Cezaevinde? Serdar Öktem Cezaevinden Çıktı mı?

Serdar Öktem, özellikle Ülkü Ocakları eski başkanı Sinan Ateş'in cinayetiyle ilgili olarak tutuklanmıştır. Şu anda cezaevinde tutuklu olarak bulunmaktadır.

Editör: Haber Merkezi